Co poza zakupami oferuje stacjonarny sklep jubilerski?

Na obraczki.net.pl znajdziesz jubilera Kraków na miarę swoich potrzeb.

Wraz z rozwojem rynku i ewolucją internetu, zreformowaliśmy też nasze przyzwyczajenia związane z robieniem zakupów. Dzisiaj bardzo chętnie korzystamy z opcji zakupów przez internet. I chociaż w sieci można znaleźć niemal wszystko, nadal jest mnóstwo produktów, które zaleca się kupować w sklepach stacjonarnych. Jednym z nich jest biżuteria.

Sklep jubilerski – skorzystaj z doradztwa specjalisty

Zakup platynowego pierścionka, broszki bądź łańcuszka wiąże się z wyższym kosztem niż te, do których przywykliśmy w trakcie codziennych zakupów. W związku z tym, aby być pewnym, że biżuteria zaspokoi wszelkie nasze oczekiwania, najlepiej zobaczyć ją osobiście u jubilera. Jest mnóstwo argumentów, które uzasadniają takie działanie. Podczas wizyty w sklepie jubilerskim, w szczególności jeśli pragniemy kupić obrączki ślubne bądź pierścionek, mamy możliwość nałożyć biżuterię oraz przekonać się jak w rzeczywistości będzie ona wyglądać na dłoni. Jeśli zaś znajdziemy wzór pierścionka odpowiadający naszym gustom, ale okaże się on zbyt luźny lub za ciasny, jubiler na naszą prośbę dostosuje go do stosownego rozmiaru ewentualnie sporządzi nowy. Kolejną zaletą zakupów bezpośrednio w sklepie jubilerskim jest możliwość uzyskania fachowej pomocy jubilera. Podpowieon, które kamienie szlachetne będą odpowiednie do naszej karnacji, pomoże nam dobrać stosowny kruszec, pokaże aktualne trendy we wzornictwie, a osobom kupującym biżuterię na prezent podpowie, co teraz daje się z okazji ślubu, urodzin czy chrztu.

Sklep jubilerski – reperacja zepsutej biżuterii oraz jej grawerowanie

Sklepy jubilerskie nie tylko prowadzą sprzedaż swoich dzieł, ale również pełnią inne usługi. Najważniejszą z nich jest reperacja zepsutej biżuterii. Jeżeli rozerwał się nam wisiorek lub odpadł kamień z kolczyka, jubiler błyskawicznie i perfekcyjnie naprawi go w swoim zakładzie. Przerobi także obwód sygnetu, kiedy otrzymamy w spadku biżuterię po kimś, kto posiadał mniejszy rozmiar palca. Na nasze życzenie jubiler wygraweruje też na pierścionku czy zawieszce datę, podziękowania, gratulacje czy też inny znaczący dla nas tekst. Natomiast jeżeli chcemy podarować komuś niepowtarzalny prezent, ewentualnie mamy swój pomysł na pierścionek bądź naszyjnik, możemy powierzyć jubilerowi wykonanie biżuterii zgodnie z naszym szkicem. A jeżeli w szkatułce trzymamy uszkodzoną czy też zbędną biżuterię, z którą nie wiemy co zrobić, zabierzmy ją do sklepu jubilerskiego, gdzie funkcjonuje skup metali szlachetnych.

Nasz adres:
Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]