Elegancka i niedroga srebrna biżuteria

Szukasz srebrnej biżuterii? Powinieneś odwiedzić tę stronę.

Jest z człowiekiem od stuleci i pomimo dostępności wielu innowacyjnych wzorów, naprawdę mało ewoluowała. Biżuteria stale pełni tę samą funkcję – jest swoistą dekoracją człowieka i pozwala na oddanie swojego ja. Nic więc zaskakującego, iż biżuterię tak samo chętnie zakładają panie i panowie, dzieci i dorośli, ludzie z rozmaitych grup społecznych. Niezależnie od tego, jakie wzory lubimy, prawie zawsze biżuteria jest produkowana z podobnych surowców – zwykle ze srebra. Czemu jednak srebrna biżuteria bywa tak często noszona? Jak troszczyć się o srebrne przedmioty, by wytrzymały przynajmniej kilka dekad?

Zalety srebrnej biżuterii

Największym atutem srebrnej biżuterii okazuje się niewątpliwie to, że jej używanie daje szansę ustrzec się różnych powikłań. Srebro jest antyseptyczne, więc noszenie srebrnej biżuterii jest zalecane osobom, które w ostatnim okresie przekłuły uszy. Nie możemy zapomnieć także o jego atrakcyjności, która idzie w parze z dość niskimi kosztami zakupu.

Jak dbać o srebrną biżuterię

Srebro wytrzyma wiele lat, ale powinniśmy prawidłowo je pielęgnować. Co najważniejsze – nie nośmy srebrnej biżuterii, gdy wykonujemy jakieś prace – nietrudno ją porysować czy pęknąć w kontakcie z detergentami. Srebrna biżuteria musi też być czyszczona w wodzie z denaturatem lub sokiem z cytryny. Należy przechowywać ją w pudełku z miękką tkaniną – unikniemy wówczas zarysowań.

Nasz adres:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]