Klasyczne i wyszukane srebrne kolczyki

Kup kolczyki.

Jednymi z najczęściej wybieranych przez panie dodatków są zdecydowanie srebrne kolczyki. Są idealne na każdą sytuację – niezwykle huczną i mniej formalną. Przekonajmy się w czym tkwi tajemnica, że są tak chętnie kupowane oraz w jakich salonach można je dostać.

Srebrne kolczyki – najtrwalsze rodzaje

Srebrne kolczyki można znaleźć w rozmaitych kształtach. Najczęściej kupowane są delikatne wkręty, które sprawdzą się na różne wydarzenia, są dyskretne, jak również stylowe. Równie często poszukiwane są wiszące akcesoria, które pięknie podkreślają sylwetkę. Są ozdobione szlachetnymi klejnotami albo całkowicie gładkie. Elementy zrobione ze srebra nie wywołują podrażnień uszu, co nierzadko dzieje się w przypadku ozdób z tworzyw sztucznych. Najbardziej oryginalne kolczyki uzyskano techniką oksydowania, więc dobierając je popatrzmy na próbę oraz technikę ich wykonania.

Jak czyścić srebrne kolczyki

Srebrne kolczyki należy dokładnie oczyszczać i systematycznie usuwać wszelkie zanieczyszczenia, żeby zawsze wyglądały nienagannie. Należy wycierać je regularnie delikatną szmatką wyprodukowaną z miłego w dotyku materiału, stosować specjalne środki zapobiegające pojawianiu się śniedzi, a przeznaczone na ważne wydarzenia kolczyki chować w przeznaczonych do tego woreczkach. Nie sprawdzajmy natomiast przestarzałych metod polerowania, typu szczoteczka do zębów czy sól. Tego typu substancje niezwykle niszczą elastyczną strukturę metalu szlachetnego.

Gdzie kupić srebrne kolczyki?

Szeroki wybór ozdób znajdziemy niewątpliwie w e-sklepach, które oferują szybką dostawę i kuszące wyprzedaże. Poza tym zakupy online to nieprawdopodobny komfort, który zapewne docenią w szczególności zabiegane kobiety.