wisiorki, wisiorki srebrne, wisiorki ze srebra

Magia wisiorków

Każda z kobiet lubi mieć unikalną biżuterię. Niezależnie jaka to okazja warto mieć odznaczający się element biżuterii. Najlepiej oczywiście by było to coś czego jeszcze nikomu nie pokazywaliśmy. Niestety komfort nabywania dużej ilości biżuterii nie każdej z przedstawicielek płci pięknej jest dostępna. Dobrą radą jest zatem kupowanie wisiorków. Wisiorki to niedrogi sposób by zawsze mieć na sobie coś innego.

Łańcuszek do wisiorka

W zależności od wybranej przez Ciebie długości łańcuszka wisiorek możesz mieć blisko przy szyi, albo na dekolcie. Może to całkowicie zmienić wygląd całości biżuterii.

Równie ważna jest szerokość wybieranego łańcuszka oraz materiał, z jakiego został wykonany. Zdecydować się możemy na łańcuszek ze srebra, albo złoty, zrobiony z platyny, posrebrzany, albo z białego złota.

Jaki wisiorek można kupić?

Nieważne, czy chcesz stać się właścicielem wisiorka o klasycznym kształcie (owalu, łezki, kwadratu itd.) czy też wolisz stworzony na podobieństwo zwierząt, przypominający przedmioty użytku codziennego, a nawet z postaciami z bajek, z całą pewnością uda Ci się znaleźć coś dla siebie.

Szeroką ofertę jest także jeśli mówimy materiale z którego są wykonane wisiorki. Wybierać możemy spośród wisiorków ze słota, ze srebra, posrebrzanych, z tworzywa sztucznego, albo z rożnymi kamieniami szlachetnymi.

Nasz adres:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]