Szlachetne dodatki – kolczyki z cyrkoniami

Więcej szczegółów o kolczykach z cyrkoniami.

Kolczyki z cyrkoniami to idealny dodatek dla eleganckiej pani. Tego typu świecidełka świetnie współgrają z pierścionkami wykonanymi ze srebra. Sprawdźmy więc, w jaki sposób dobierać dodatki z cyrkoniami.

Kolczyki z cyrkoniami – czym się charakteryzują

Cyrkonie to wytwarzane przez człowieka imitacje naturalnych klejnotów, posiadające wspaniałe właściwości optyczne. Połyskują w słońcu szlachetnym blaskiem, są fachowo polerowane oraz pozbawione koloru. Ich wygląd znakomicie naśladuje drogocenne diamenty, sprawdzają się zatem jako detal biżuteryjny. Na rynku dostaniemy też zabarwione warianty cyrkonii – dzięki dodaniu odpowiednich domieszek można otrzymać następujące kolory: szafirowy, pomarańczowy, oliwkowy, orzechowy. Najbardziej popularne są kolczyki z cyrkoniami, idealne na prezent – jako podarunek z okazji urodzin lub na Gwiazdkę.

Najpiękniejsze kolczyki z cyrkoniami

W przemyśle zdobniczym często stosuje się cyrkonie, najczęściej razem ze srebrem. Te piękne kamienie są twarde i odporne na czynniki mechaniczne, dlatego idealnie pasują do srebrnych pierścionków, tzw. nausznic, jak również łańcuszków. Gdzie możemy zaopatrzyć się w ozdoby z cyrkoniami? Ogromny wybór proponują sklepy internetowe, gdzie możemy zobaczyć niezwykłej urody kolczyki z cyrkoniami i ozdoby w zróżnicowanych wariantach i konkurencyjnych cenach. Wystarczy kilka ruchów myszką i mamy upragnioną i elegancką biżuterię. Odbiorcy często zamawiają minimalistyczne kolczyki, chociaż popularne są też te różnorodnie zdobione.