MTS Dom – polski producent stolarki aluminiowej

Więcej o drzwiach aluminiowych z Niepołomic na https://mtsdom.pl.

Aluminium jest metalem powszechnie stosowanym w budownictwie, z którego często wytwarza się drzwi oraz okna, będące alternatywą dla tradycyjnej stolarki z drewna lub tej z PCV. Do tej pory okna oraz drzwi aluminiowe z reguły montowane były w budynkach użyteczności publicznej, w halach targowych i w biurowcach, lecz współcześnie montowane są także przy budowie domków jednorodzinnych.

Zalety okien i drzwi aluminiowych

Atuty okien i drzwi aluminiowych

Drzwi i okna aluminiowe są niezastąpione, jeśli idzie o wielkopowierzchniowe konstrukcje. To dlatego jest tak chętnie stosowana w projektach architektów drapaczy chmur – umożliwia budowę obiektów, w których fasada składa się w sporej części z przeszkleń. Ten typ budownictwa przyjął się później w budownictwie indywidualnym – w ostatnim czasie uznanie zyskują nowoczesne domy jednorodzinne, w których wykorzystuje się drzwi oraz okna aluminiowe do stworzenia przeszklonych ścian. Dzięki temu do wnętrz wpada więcej naturalnego światła, a mieszkańcy mogą cieszyć się krajobrazem otaczającego dom ogrodu.

Głównymi atutami budulca jakim jest aluminium jest jego znaczna odporność na oddziaływanie wilgoci i promieni słonecznych oraz korozję, jak również jego plastyczność i lekkość. Umożliwia to tworzenie rozległych, mocnych ram dla powierzchni szklanych, nierzadko o bardzo nietypowych kształtach. Warto uwydatnić, że dzisiejsze wyroby stolarki aluminiowej wyróżniają się bardzo dobrym współczynnikiem przenikania ciepła.

Szeroka oferta polskiego producenta drzwi i okien aluminiowych

Polski producent drzwi i okien aluminiowych, niepołomicka spółka MTS Dom, działa na rynku od ponad 20 lat. Oferta firmy jest niezwykle bogata. To przede wszystkim systemy okienno-drzwiowe, harmonijkowe oraz fasadowe. W ofercie spółki MTS Dom znajdują się również ogrody zimowe oraz systemy dodatkowe, jak balustrady z aluminium albo ramowe konstrukcje wypełnione siatką, zakładane na oknach, drzwiach i witrynach, które stanowią barierę chroniącą wnętrze przed owadami. Produkty MTS Dom sprzedawane są w bogatej gamie barw, między innymi kolorach drewnopodobnych oraz strukturalnych i w palecie RAL, w związku z tym bez problemu można wybrać optymalny kolor produktu do danego projektu.

Nasz adres:
MTS DOM Sp. z o.o.
ul. Na Grobli 2F
32-005 Niepołomice

Tel.: +48 12 281 33 91
E-mail: [email protected]