Pracownia architektoniczna – Bartłomiej Sitarski

Uzyskaj fachową pomoc profesjonalistów z pracowni architektonicznej Kraków na http://barteksitarski.pl.

Na pewno chcesz, by w nowo wybudowanym domu każdy szczegół był taki jak trzeba. Sukces Twoich starań zależy zwłaszcza od tego, na który projekt domu się zdecydujesz. Dotarcie do najbardziej interesujących ofert nie powinno być na szczęście trudne – projekt może wykonać pracownia architektoniczna albo, kiedy najważniejszy jest dla Ciebie termin, możesz kupić katalogowy projekt. Które wyjście będzie bardziej opłacalne? Na które z nich postawić?

Gotowy projekt – zapłacisz mniej niż w biurze architektonicznym

W internecie w parę chwil znajdziesz wiele projektów domów. Są tam oferty dla klientów z małymi oczekiwaniami i tych, którzy chcieliby kupić bardziej nietypowy projekt. Ich najsilniejszą stroną okazuje się niewątpliwie cena – najprostsze projekty kupimy jedynie za za trochę ponad 2000 PLN. Poza tym będzie to najlepsza opcja dla osób, którzy chcieliby nabyć dokument jak najprędzej – gotowe projekty możemy mieć w kilka chwil.

Biuro architektoniczne – na pewno będziesz zadowolony

Usługi oferowane przez biuro architektoniczne będą doskonałe dla klientów, którzy zamierzają wznieść dom, który będzie wyróżniał się na tle pozostałych budynków. Wybierając takie rozwiązanie zyskujemy pewność, że dokument spełni wszystkie nasze oczekiwania – przed jego sporządzeniem architekt dowie się, na czym najbardziej nam zależy.

Biuro architektoniczne – na jak duży wydatek być gotowym?

Projekt sporządzony przez biuro architektoniczne będzie jednak znacznie bardziej kosztowny niż katalogowy – klienci, którzy na niego postawią powinni przygotować się na koszt około dwustu złotych za metr kwadratowy.

Nasz adres:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]