Producent okien drewnianych – nowoczesne techniki

Producent okien drewnianych - zapoznaj się z kompletną ofertą.

Tradycyjne okna drewniane są niebywale szykowne i ponadczasowe. Sprawdzają się w przypadku każdej konstrukcji – od starych budynków po minimalistyczne wnętrza. Z jakich komponentów producent okien drewnianych wytwarza swoje wyroby i co przesądza o ich wytrzymałości?

Producent okien drewnianych – okna wykonane z drewna rodzimego

Okna drewniane charakteryzują się współcześnie niskim współczynnikiem utraty ciepła, ponieważ produkowane są przy użyciu zaawansowanych technik. Producenci okien drewnianych dodatkowo je zabezpieczają, a pielęgnowanie jest szybkie. Okna drewniane prezentują się bardzo efektownie, posiadają zaokrąglone ramy, klasyczne uchwyty. Mogą być wyprodukowane zarówno z drewna krajowego – np. dębu, jak i typów zagranicznych (meranti). Klasyczne materiały w połączeniu z awangardowymi metodami powodują, że okna drewniane są tak popularne nad Wisłą.

Producent okien drewnianych – drewno jako materiał organiczny

Producent okien drewnianych z reguły gwarantuje system klejenia trójwarstwowego, zapewnia ochronę przed niską temperaturą oraz funkcjonalność. Prawdziwe drewno posłuży przez pokolenia, ponieważ można samodzielnie je odnawiać. Musimy też podkreślić, że producent okien drewnianych tworzy również trwałe schody, idealne do starodawnych budowli lub nowoczesnych nieruchomości. Drewno sprawdza się przy restaurowaniu zabytków – to element nietoksyczny i całkowicie nieszkodliwy dla środowiska. Rekonstruując zabytek warto zatem wybrać wysokogatunkowe, odporne i piękne surowce drewniane.

Nasz adres:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]