Usługi dla ekip budowlanych – wypożyczalnia szalunków

Aktualna oferta wynajmu szalunków.

Szalowanie jest wymieniane wśród najchętniej stosowanych na budowach technologii. Na czym się opiera? Szalunek to pewnego rodzaju forma, którą wypełnia się cementem – zazwyczaj przy wznoszeniu fundamentów. Szalunki zwykle budowane są z drewna, ale spotyka się również wersje zrobione z metalu, a niekiedy nawet plastiku. Innymi potrzebnymi elementami szalunków są dźwigary i podpory, które pozwalają na osiągnięcie wymaganych efektów. Niestety ze względu na spore koszty nie zawsze ekipy budowlane mają własne szalunki. Jeśli okażą się niezbędne, mogą wszak po prostu je wynająć – zwłaszcza, iż wynajem szalunków to aktualnie naprawdę popularna usługa.

Kiedy wybrać wynajem szalunków?

Kupno swoich szalunków okaże się trafionym pomysłem dla przedsiębiorstw często przyjmujących zlecenia na wykonanie fundamentów, ponieważ jak przed momentem nadmieniliśmy, są one do tego niezbędne. Jeżeli zaś budowanie fundamentów nie jest najważniejszą usługą danej ekipy, dobrze sprawdzić atuty, jakie daje nam wynajem szalunków. Czemu powinniśmy na niego postawić? Przede wszystkim ze względów ekonomicznych – wypożyczenie szalunków parę razy do roku jest bardziej opłacalne niż ich kupno. Dobrze wspomnieć także o wygodzie, gdyż trzymanie rzadko używanych szalunków może generować spore koszty.

O czym wiedzieć przy wyborze wynajmu szalunków?

Jeżeli zdecydujemy się na wynajem szalunków, powinniśmy dobrze zastanowić się nad tym, jaka firma nam je wypożyczy. Jak ją wybrać? Warto wybrać ofertę firmy specjalizującej się w sprzedaży sklejki dla ekip budowlano-remontowych – w ten sposób otrzymamy pewność, iż szalunki okażą się solidne i praktyczne. Bardzo istotna okaże się też dbałość o korzystającego z usługi – w przypadku, gdy coraz bliższy jest czas rozpoczęcia robót nie możemy zaakceptować spóźnienia. W razie wątpliwości warto z kolei skorzystać z internetu i sprawdzić, co o usługach danego przedsiębiorstwa mówią wcześniejsi klienci.

Nasz adres:
ABC Szalunki PHU Prata
ul. Skotnicka 272
30-394 Kraków

Mob.: +48 690 999 204
E-mail: [email protected]