Środki ochrony indywidualnej – maseczka z przyłbicą wielokrotnego użytku

Chcesz zamówić mini przyłbice? Koniecznie odwiedź ten adres.

COVID-19, który opanował cały świat, na skroś zmieniła nasz bieg życia i kontakty społeczne. Zasady dystansu społecznego nakładają obowiązek używania określonych środków, których zadaniem jest zabezpieczać nas przed rzeczywistym ryzykiem zarażenia się tym niebezpiecznym wirusem. Idąc do sklepu lub restauracji, gdzie zwykle spotykamy większe skupisko ludzi, musimy dla bezpieczeństwa nosić na ustach oraz nosie maseczkę ochronną. Co jednak zrobić, jeżeli mamy kłopoty z oddychaniem w popularnej maseczce z bawełny?

Wytrzymała maseczka wielorazowa w formie mini przyłbicy

Ci, którzy sądzą, że ochronne maski z materiału są niewygodne i mają trudności ze swobodnym oddychaniem w czasie ich używania, mogą sprawić sobie przyłbicę ochronną. Takim środkiem ochrony indywidualnej jest między innymi maseczka wielorazowego użytku Mini Shield marki Vitberg. Zabezpiecza ona przed kontaktem z patogenami w jednakowym zakresie jak maseczka chirurgiczna, czyli zasłania nos oraz usta, ale jednocześnie zapewnia lekkość oddychania. Jej głównymi plusami są komfort, solidność i nieznaczna waga, nie przekraczająca 10 gramów. Ta ochronna przyłbica wykonana jest z materiałów, za sprawą których może być wykorzystywana po wielokroć. Jej przejrzystą przysłonę po kolejnym założeniu rekomenduje się odkazić, a samą maseczkę można także czyścić ręcznie (aż trzydzieści razy!) w wodzie z detergentem.

Kto powinien nosić wielorazową maseczkę z przyłbicą?

Taką maseczkę z przyłbicą zaleca się używać każdemu, komu zależy na ochronie, ale i na wygodzie. Osoby starsze, chorujące na astmę, w podeszłym wieku bądź sportowcy docenią swobodę jaką daje taka lekka maseczka wielokrotnego użytku. Jest ona także idealna dla wszystkich, którzy są zobligowani nosić ochronne maseczki w trakcie pełnienia pracy. Mini Shield firmy Vitberg nie utrudnia ruchów głowy, nie przeszkadza w noszeniu okularów, a jej stosowanie przez parę godzin nie jest uciążliwe. Działa ona z funkcją rozpoznawania twarzy na urządzeniach mobilnych, co zapewne docenią najmłodsi użytkownicy.

Nasz adres:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]