Automatyczne księgowanie faktur – to możliwe!

Dalsze informacje o automatycznym księgowaniem przelewów.

Przedsiębiorcy cały czas poszukują rozwiązań, które pozwolą im w łatwy sposób zmniejszyć koszty działalności, a w tym samym czasie zredukować czas zarezerwowany na obsługę pomniejszych procesów biurowych. Polska aplikacja Flobo, będąca jedną z niewielu na naszym rynku aplikacji z rodzaju Finance Automation, pozwala nie tylko na zautomatyzowanie procesów księgowania przelewów, ale także automatyzuje windykację niezapłaconych należności.

Automatyczna obsługa należności – nie tylko dla największych przedsiębiorstw

Automatyczna obsługa należności w aplikacji Flobo możliwa jest dzięki zintegrowaniu tego narzędzia z rachunkiem bankowym i oprogramowaniem finansowo-księgowym firmy. Flobo pobiera informacje o wydanych fakturach, a później monitoruje czy przyszły przelewy od klientów. Połączenie z serwisem mass collect banku, w którym przedsiębiorstwo ma rachunek, pozwala aplikacji na identyfikację poszczególnych płatników, bowiem każdy z nich ma nadany indywidualny numer rachunku bankowego, na który przekazuje opłaty. Automatyczna obsługa należności uwalnia przedsiębiorcę z mozolnego obowiązku ręcznego księgowania płatności, co pozwala na wykorzystanie zaoszczędzonego czasu na realizację innych istotnych dla sukcesu firmy zadań. Robot Flobo do automatycznej obsługi należności spełni potrzeby nie tylko największych firm, ale też i tych małych, które każdego miesiąca obsługują mniej więcej stu dokumentów księgowych. Flobo posiada jeszcze jedną pożyteczną funkcję, nadzwyczaj potrzebną tym właścicielom firm, którzy nieustannie napotykają problemy z unikającymi opłat klientami – to opcja automatycznej windykacji.

Flobo – dowiedz się czy przyda się w Twojej firmie

Nie wiesz czy robot Flobo to pomocna usługa dla Twojej firmy? Flobo dostarcza kilka rodzajów automatyzacji procesów obsługi należności, z których możesz zamówić tę, która perfekcyjnie zaspokoi Twoje oczekiwania. Ten robot bezbłędnie księguje należności abonamentowe, toteż bardzo dobrze sprawdzi się w szkołach językowych bądź niepublicznych, czy wszędzie tam, gdzie uczniowie wpłacają czesne. Flobo przyda się też hostelom, hotelom, a nawet biurom turystycznym – aplikacja obsłuży przelewy od klientów, nie tylko te jednokrotne, ale i dokonywane w ustalonych transzach. A co z firmami oferującymi przeróżne usługi? Jeśli pomiot za zrealizowanie usługi pobiera wstępnej płatności, Flobo będzie sprawdzać wpłaty do klientów i nadawać dalszy bieg wyłącznie opłaconym zamówieniom.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]