Niezbędne rozwiązania dla automatyki – serwomechanizmy i silniki DC

Dostawca motoreduktorów - z kompletną ofertą zapoznasz się tu.

Automatyzacja procesów logistycznych i magazynowych oraz szerokie użycie robotyki w rozmaitych sferach przemysłu, narzuca sięgnięcie po efektywne rozwiązania z zakresu sterowania i układów napędowych. Rodzima spółka Ultra Robotics odpowiada na to zapotrzebowanie oferując między innymi dokładne sterowniki serwo i układy napędowe od renomowanych globalnych wytwórców.

Silniki elektryczne, przekładnie oraz motoreduktory od najlepszych producentów

Działająca od przeszło dekady na naszym rynku spółka Ultra Robotics jest dostawcą motoreduktorów (szczotkowych i bezszczotkowych), przekładni planetarnych i falowych oraz silników elektrycznych prądu stałego wytwarzanych z surowców wysokiej jakości przez uznanych światowych producentów. W asortymencie Ultra Robotics znaleźć można produkty niemieckiej firmy Harmonic Drive, wytwarzającej czułe kompaktowe serwonapędy wyróżniające się rewelacyjną żywotnością oraz niezawodnością. Produkowane przez Harmonic Drive przekładnie oraz napędy znajdują zastosowanie między innymi w produkcji robotów przemysłowych, obrabiarek czy sprzętu medycznego, a z racji możliwości ich użytkowania w trudnych warunkach środowiskowych, w tym w próżni, stosuje się je także w kriogenice, kosmonautyce oraz lotnictwie.

Ultra Robotics jest również dystrybutorem produktów izraelskiej marki ELMO Motion Control, słynącą z najbardziej kompaktowych sterowników serwo (napędy Platinum Twitter), które charakteryzują się szeroką obsługą informacji zwrotnych, wysoką mocą obliczeniową z dużymi zasobami pamięci i wysoką przepustowością, a ich wydajność utrzymuje się na pułapie 99% także przy najmniejszych wymiarach. Natomiast napędy serwo ELMO Motion Control z linii GOLD wyśmienicie pracują w skrajnych warunkach środowiskowych, w tym nie tracą funkcjonalności przy wysokiej wilgotności (nawet do 95%), wystawieniu na intensywne wstrząsy mechaniczne i drgania, jak również przy gwałtownej zmianie temperatury, której różnica może wahać się od +70 do -40 °C.

Polska spółka Ultra Robotics ma w ofercie też rozwiązania od Positec, Bodine Electric Company, Sesame Motor Corp i Eisele Antriebstechnik GmbH.

Nasz adres:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]