Wyprawy w góry – dla zapaleńców aktywnej turystyki górskiej

Nigdy wcześniej nie znalazłeś tak korzystnej oferty wypraw w góry!

Uwielbiasz kop adrenaliny oraz sporty ekstremalne? Jeżeli jesteś czynnym podróżnikiem, który docenia bezpieczne i świetnie opracowane wyprawy w towarzystwie kompetentnych przewodników, zapisz się na wyprawy w góry proponowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – różne szczeble trudności

Zapraszamy na wyprawy, które prowadzą na łańcuchy górskie niemal każdego kontynentu. Oferta skierowana jest do zapaleńców turystyki górskiej, zarówno zakładów pracy, jak i klientów indywidualnych, którzy kochają czynne spędzanie wolnego czasu i mogą się pochwalić pewnym doświadczeniem w podobnych wyprawach. Aby wziąć udział w wyprawie nieodzowna jest mocna kondycja fizyczna, a także zadowalający stan zdrowia. Planowane przez Exploruj.pl wyprawy w góry można podzielić na 3 typy o różnym stopniu trudności – wyprawy bardzo wymagające, wymagające i o poziomie umiarkowanym. Poziom umiarkowany to propozycja dla turystów wyróżniających się sprawnością fizyczną, które brały już udział w wyprawach na wierzchołki gór leżących wyżej niż 4000 m nad poziomem morza. Najwyższym stopniem skomplikowania charakteryzują się trasy bardzo wymagające, w których uczestniczą jednostki o szerokich umiejętnościach i sporej tężyźnie fizycznej.

Z jakiego powodu powinieneś zdecydować się na wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry przynoszą silne przeżycia. Umożliwiają jednocześnie urzeczywistnienie marzeń oraz sprawdzenie się w niecodziennych warunkach. Firma angażuje profesjonalnych przewodników oraz liderów znających charakter górskiego terenu, ale też entuzjastycznie dzielących się swoją wiedzą z partycypantami ekspedycji. Potrafią oni również zminimalizować prawdopodobne zagrożenie w ekstremalnych wypadkach. W ofercie firmy znajdują się wyprawy m.in. w Dolomity, Andy czy na pasmo Pirin.

Nasz adres:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]