Akcesoria niezbędne w domu – baniak na wino

Zobacz, gdzie zamówić balon na wino, wejdź na superbutelki.pl.

Balon do wina to wspaniały prezent dla bliskiej osoby lub dobre miejsce do przechowywania trunków domowej roboty. Jakie objętości posiada baniak na wino? Do czego można go jeszcze użyć?

Baniak do wina – element dekoracyjny na przyjęciu

Dostępny w sprzedaży gąsior na wino występuje w 2 pojemnościach – 2 i 5 litrów. Mniejsze z nich mogą być wykorzystane jako nieprzeciętny upominek dla bliskich – baniak na wino wypełniony domowej roboty trunkiem można wręczyć z okazji jubileuszu, rocznicy ślubu, urodzin, imienin lub obrony pracy magisterskiej. Dwulitrowe pojemniki na wino to też znakomita dekoracja stołu w trakcie rodzinnych spotkań oraz innych imprez – wesela, złotych godów, 18 urodzin i nie tylko – w ten sposób alkohol jest właściwie wyeksponowany! Wytworzony z dbałością o najdrobniejszy szczegół gąsior do wina znakomicie prezentuje się na przyjęciach, niezależnie od okazji.

Gąsior na wino – chroń domowe alkohole jak zawodowiec

Baniak na wino o pięciolitrowej pojemności doskonale sprawdza się jako zbiornik do przechowywania znacznej ilości napojów. Takie zbiorniki mogą być magazynowane w spiżarni lub piwnicy, ale równie dobrze posłużą do przenoszenia alkoholu. Urządzasz przyjęcie weselne i chciałbyś uraczyć uczestników domowym winem lub smakowitą nalewką owocową? Dzięki takim pojemnikom do wina bez problemu przeniesiesz pyszne napoje na salę weselną, gdzie rozlejesz je do małych butelek. 5-litrowe gąsiory do wina wyprodukowane są z wytrzymałego, grubego szkła i posiadają pałąkowe zamknięcie – są praktyczne i świetnie się prezentują!

Nasz adres:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]