Boxy dachowe – zwiększ ładowność swojego auta

Więcej o boxach dachowych na https://ebagaznik.pl/pl/c/Boxy-dachowe/16.

Bagażniki dachowe to popularna metoda umożliwiająca przewóz znacznej ilości bagaży, sprzętu sportowego i turystycznego oraz innych ładunków bez zajmowania przestrzeni wewnątrz pojazdu. W sprzedaży jest dostępnych mnóstwo typów bagażników dachowych – boxy dachowe, modele podstawowe na relingach, uchwyty narciarskie i rowerowe, jak również belki dachowe stanowiące bazę do uchwytów. W sklepach znajdziemy wysokiej klasy bagażniki wykonane z materiałów odpornych na korozję, zniszczenia czy promieniowanie słoneczne. Nadzwyczaj popularne są też boxy dachowe o opływowym kształcie, które nie zwiększają oporów powietrza w czasie podróży. Rzecz jasna, rodzaj bagażnika powinien być odpowiedni do modelu samochodu oraz osobistych preferencji użytkownika.

Bagażniki dachowe – prosty montaż

Dzisiejsze bagażniki dachowe w postaci boxa posiadają centralny zamek dla zabezpieczenia bagaży oraz dodatkowo pasy transportowe, dzięki którym spakowane przedmioty nie przemieszczają nawet na bardzo ciężkich trasach. Wytrzymałe i niskoprofilowe modele mają sporą pojemność, a korzystanie z nich jest niebywale komfortowe. Niektóre boxy dachowe są otwierane z trzech stron, co upraszcza dostęp do bagaży. Założenie bagażników dachowych jest nieskomplikowane i nie wymaga użycia specjalistycznych narzędzi.

Bagażniki dachowe – kto winien z nich korzystać?

Przewożenie sprzętu na dachu auta to wygodne rozwiązanie, które stosuje szeroka rzesza kierowców. Bagażniki dachowe nabywają przede wszystkim osoby kochające aktywnie spędzać urlop na świeżym powietrzu. W bagażniku dachowym zmieszczą się też na narty, deski snowboardowe, a także pozostałe akcesoria sportowe, których ze względu na wymiary nie umieścimy wewnątrz auta.

Nasz adres:
AUTO-PLUS Zbigniew Haluch
ul. Prądnicka 79
31-202 Kraków

Tel.: +48 (12) 416-20-08
Mob.: +48 602-790-666
E-mail: [email protected]