Bryczesy do jazdy konnej muszą być dopasowane

Chcesz nabyć bryczesy? Wejdź na horse-trade.pl.

Jazda konna wymaga nie tylko sporych wyrzeczeń, godzin pracy i dużych pokładów cierpliwości, ale również odpowiednich elementów garderoby, które nie będą krępować ruchów. Potrzebujesz nabyć wysokiej jakości bryczesy do jazdy konnej? Obszerny wybór asortymentu znajduje się w sklepie internetowym Horse-Trade.pl!

Spodnie bryczesy do jazdy konnej

Bryczesy to typ spodni używanych do jazdy konnej. Charakteryzują się brakiem ciasnych szwów tam, gdzie nogi dotykają do siodła, dzięki czemu zmniejszają zagrożenie otarcia naskórka. Prawidłowo wykonane bryczesy do jazdy konnej powinny być elastyczne i ciasne, a zarazem nie krępować ruchów i pozwalać na wygodną jazdę w każdych warunkach. W sklepie internetowym Horse-Trade.pl dostępne są bryczesy wykonane z wysokiej jakości materiałów – bawełny z dodatkiem lycry czy specjalnych tkanin softshell, dzięki którym jeździec będzie odczuwał pełną swobodę.

Jak dobrać najlepsze bryczesy do jazdy konnej?

Bryczesy do jazdy konnej powinny być przede wszystkim dostosowane do budowy ciała jeźdźca i uwzględniać jego indywidualne potrzeby. Przy wybieraniu właściwych spodni jeździeckich warto upewnić się czy posiadają one specjalne wzmocnienie, czyli tzw. lej, który może być wytworzony z skóry ekologicznej, silikonu, ewentualnie innych surowców zapewniających solidną przyczepność do siodła. Spodnie bryczesy mogą mieć lej kolanowy lub pełny, obejmujący także uda i łydki. Osobną kategorią produktów są zimowe bryczesy do jazdy konnej – powinny one mieć powłokę termoizolacyjną oraz wodoodporną, które gwarantują komfort termiczny w czasie jazdy. Istotne są też walory użytkowe – liczne kieszenie i elastyczne zakończenia nogawek.

Nasz adres:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]