Butelki monopolowe i słoiki w hurcie warto zamówić w Polsce

Najnowszą ofertę hurtowni słoików szklanych zobaczysz na https://superbutelki.pl/pl/c/Sloje-HURT/296.

Przetwórstwo artykułów spożywczych jest branżą gospodarki, która tak długo jak będzie trwać ludzkość nie wstrzyma działalności. Mimo tego, że większość rynku produktów spożywczych należy do ogromnych koncernów, jest to jednocześnie branża, w której świetnie radzą sobie mniejsze przedsiębiorstwa, o ile znajdą klienta na swój pyszny, zdrowy lub niszowy produkt. Gotowe do sprzedaży pożywienie musi być zabezpieczone tak, by wyrób dłużej zachował świeżość, a więc np. w butelki oraz słoje ze szkła. Atutem takich opakowań jest to, że są bardziej ekologiczne, ponieważ nadają się do recyklingu.

Hurtowe kupno butelek oraz słoików – czy to się opłaca?

Oczywiste jest, iż oferty kierowane do klienta indywidualnego różnią się zdecydowanie ceną od propozycji dla kontrahenta biznesowego. Ten drugi, nawet gdy jest niewielką przetwórnią produkującą takie artykuły, jak np. oliwę, konfitury bądź pasztety, będzie zużywać rocznie nie kilkuset opakowań ze szkła, lecz ilości znacznie wykraczające ponad liczbę kilku tysięcy sztuk. Zakup słoików oraz butelek w hurcie będzie wobec tego dla niego zarówno formą optymalizacji wydatków, bo zamawiając towar na palety na ogół można oczekiwać sporego rabatu od hurtownika, ale też oszczędnością czasu transportu, bo jedną dostawą można zaspokoić potrzeby zakładu nawet na kilka miesięcy. Wydatek na hurtowe kupno pojemników szklanych jeszcze bardziej zmniejszy się, gdy zamówimy je u rodzimego hurtownika butelek i słoików. Dzięki temu też dostanie towar dużo szybciej.

Hurtownia opakowań szklanych – tu kupisz słoiki oraz butelki w paletach

Hurtowi dostawcy opakowań szklanych oferują różnego kształtu i pojemności słoiki oraz butelki szklane idealne do rozlewania wina, piwa lub soków. Dowożone są one do zamawiającego na paletach przemysłowych mieszczących – w zależności od wielkości opakowań – po 400, 1600, a nawet 2700 sztuk danego opakowania. Firmy posiadające własne samochody dostawcze mogą również odebrać kupiony towar osobiście z magazynu hurtowni. Razem z butelkami i słoikami w hurcie można także zamówić odpowiednią ilość innych niezbędnych elementów, jak korki, kapsle lub nakrętki pasujące do wybranego typu opakowania.

Nasz adres:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]