Chemia przemysłowa – impregnaty i środki czystości

Zainteresowany chemia profesjonalna sklep internetowy? Skieruj się tutaj.

Żeby utrzymać porządek – tak w firmie lub obiekcie użyteczności publicznej, jak i w domu – niezbędne są odpowiednie środki oraz sprzęty. O ile do zwykłych prac porządkowych zazwyczaj wystarczające okażą się podstawowe narzędzia i uniwersalne preparaty, to sporo prac będzie wymagało użycia chemii profesjonalnej. Profesjonalne środki czyszczące umożliwiają uporanie się nawet z trudnym brudem, zapewniając szybkie sprzątanie i pozbycie się szkodliwych dla zdrowia czynników. Jakie środki czystości znajdziemy w ofercie producentów i dystrybutorów chemii profesjonalnej?

Przemysłowe środki czyszczące – dla kogo?

Oferta profesjonalnych środków czystości skierowana jest zarówno do firm (przede wszystkim ekip sprzątających), jak i klientów indywidualnych. W ofercie podmiotów produkujących i sprzedających chemię gospodarczą znajdziemy preparaty, dzięki którym usuniemy pobrudzenia z różnorodnych powierzchni – również tych chropowatych i z tegoż powodu ciężkich do dokładnego wyczyszczenia. Są wśród nich preparaty stworzone z myślą o eliminacji rzadkich zabrudzeń, między innymi graffiti, osadu z tłuszczów, kamienia kotłowego czy też ognisk pleśni.

Chemia przemysłowa – ochrona powierzchni

Profesjonalne środki czystości pozwalają też na konserwację oraz ochronę powłok w znacznym stopniu wystawionych na szkodliwe działanie różnorodnych czynników i wandalizm. Znajdziemy między nimi specjalistyczne powłoki polimerowe i akrylowe, środki do zabezpieczenia metali przed korozją, impregnaty do elementów wykonanych z drewna, jak również preparaty chroniące przed graffiti. Warto dodać, iż powłoki akrylowe i polimerowe przeznaczone są do różnorodnych powierzchni (m.in. betonu czy linoleum) i nie tylko chronią je przed brudem, ale również nadają im ładny wygląd.

Nasz adres:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]