Części do Renault – gdzie je kupić?

Znajdź oryginalne części Renault.

Samochody Renault wciąż cieszą się w Polsce dużą popularnością. Tylko w 2014 r. stanowiły one 14% wszystkich pojazdów osobowych importowanych z zagranicy. Użytkownicy lubią rozmaite ich modele – zarówno rodzinne minivany, takie jak Renault Scenic, a także kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym. Statystyki pokazują, że w 2014 r. Polacy nabyli ponad pięć tysięcy modeli Scenic i aż 3,5 tyś. pojazdów Megane. Megane cieszy się popularnością z uwagi na oszczędny silnik, a Scenic – na ogólnodostępne części do Renault. Dużym popytem cieszyło się również Renault Clio – w omawianym roku kupiono prawie 2,8 tyś sztuk tego modelu.

Części Renault – które często się psują?

Masz już wyśniony auto i pragniesz jak najlepiej zatroszczyć się o swoje Renault? Części zamienne do rozmaitych modeli tego producent są dostępne w odpowiednio wyposażonych sklepach internetowych. Można w nich odnaleźć elementy silnika, podwozia, układu chłodzenia oraz nadwozia, jak i wiele innych. Z recenzji klientów wynika, że najczęściej psującą się częścią Renault jest tylna belka skrętna – na awarie tego podzespołu skarżą się posiadacze Clio. Kłopoty podobnej natury mają osoby, które nabyły Renault Megane, jednakże w tym przypadku awarii ulega także ochrona antykorozyjna.

Zamów oryginalne części Renault

Systematyczne przeglądy techniczne oraz wymiana najszybciej niszczących się podzespołów eksploatacyjnych to gwarancja wieloletniego korzystania z samochodu tej francuskiej marki. Oferowane w sprzedaży elementy są dedykowane zarówno dla profesjonalnych warsztatów samochodowych, jak i osób prywatnych, chcących własnoręcznie wymienić niedziałające elementy.

Nasz adres:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]