Drzwi drewniane wewnętrzne przetrwają dziesięciolecia

drzwi drewniane na wymiar

Drzwi drewniane to nadal popularne rozwiązanie, wykorzystywane zarówno w nowoczesnych wnętrzach, jak i pokojach utrzymanych w klasycznym stylu. Jakie są zalety drzwi drewnianych? Opisujemy główne parametry i możliwości wykonania drewnianych drzwi na wymiar.

Dlaczego należ wybrać drzwi drewniane?

Drewno to naturalny surowiec, który odpowiednio konserwowany przetrwa w nienaruszonym stanie nawet dziesiątki lat, a zastosowany jako element aranżacji pomieszczenia powoduje, iż staje się ono ciepłe i bardziej intymne. Nowoczesna technologia pozwala znakomicie dopasować właściwości drewna z zapotrzebowaniem współczesnego nabywcy, co skutkuje powstaniem drzwi charakteryzujących się eleganckim wyglądem i ogromną funkcjonalnością. Klejone trójwarstwowo drzwi drewniane odznaczają się małym stopniem rozszerzalności (a więc nie odkształcają się) i właściwą izolacją termiczną. Możliwość pomalowania ich wierzchniej warstwy każdym kolorem, lakierem bądź bejcą powoduje, że tego typu drzwi odnajdziemy w wnętrzach różnego rodzaju – zarówno zaprojektowanych we współczesnym, minimalistycznym stylu, jak i mieszkaniach urządzonych w stylistyce industrialnej. Na rynku znajdziemy drzwi drewniane wytworzone z mahoniu, sosny oraz dębu, wzory z progiem lub bez, drzwi wewnętrzne dwuskrzydłowe, impregnowane lakierami wodnymi i krocie innych odmian, które zachwycają walorami estetycznymi i wspaniale się prezentują przez dziesięciolecia.

Drzwi drewniane do każdego pomieszczenia

Zastanawiałeś się nad drzwiami drewnianymi na wymiar? Chcesz założyć w swoim pokoju albo biurze skrzydła drzwiowe o nieszablonowych wymiarach lub nietypowej budowie? A może fantazjujesz o drzwiach dwuskrzydłowych wewnętrznych? W takiej sytuacji rekomenduje się zaufać doświadczonym producentom, którzy świadczą nieodpłatny pomiar, fachowe doradztwo, a także możliwość zrealizowania projektu na indywidualne zamówienie. Oknostol oferuje produkty najwyższej jakości, jednocześnie gwarantuje 5-letnią rękojmię na swoje produkty. Drzwi wewnętrzne drewniane można dostosować do wszelkich potrzeb zamawiającego i przykładowo wypełnić je szybami – między innymi szkłem witrażowym, piaskowanym czy fazowanym, co bez wątpienia zwiększa ich walory estetyczne oraz użytkowe. Nowoczesne drzwi wewnętrzne drewniane bywają także zaopatrzone w zamek w postaci wkładki, a w przypadku drzwi do toalety – w zamek łazienkowy.

Nasz adres:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]