Niecodzienny prezent ślubny – domowy alkohol z etykietą weselną

Etykiety weselne zamówisz na https://superbutelki.pl/pl/c/Etykiety-na-butelki/110.

Obyczaj ofiarowania prezentów na przeróżne okazje praktykowany jest od wieków i od samego jego zarzewia jednym z najczęściej przekazywanych i, oczywiście, jednakowo entuzjastycznie przyjmowanych upominków, jest alkohol. Mnóstwo osób nie potrafi wyobrazić sobie, żeby nie zabrać butelki na urodziny, ślub lub Sylwestra. Jak jednak odróżnić się od reszty, gdy pozostali goście chcą podarować to samo?

Etykiety weselne – podziękuj przybyłym gościom

Na przyjęciach weselnych trunki nie tylko są postawione na stolikach, ale także dość często Państwo Młodzi dają w prezencie swoim gościom butelki z wódką na koniec przyjęcia. Taki upominek jest traktowany jako forma wyrażenia wdzięczności za przybycie na ślub. Ale taka butelka z alkoholem może także przerodzić się w ciekawą pamiątkę, której goście nie wyrzucą nawet wtedy, kiedy zabraknie w niej alkoholu. Należy personalizować butelkę, a można uczynić to nabywając etykiety na wódkę, na których można dodać informację o miejscu i dacie ślubu, podziękowanie za obecność lub imionach Państwa Młodych. Etykiety na butelki można kupić w rozmaitych wzorach i barwach, w związku z tym bez trudu można kupić te, które będą harmonizować ze stylem, w którym urządzane jest przyjęcie weselne. Sam tekst na etykiecie zależy już tylko od imaginacji nowożeńców. Rzecz jasna spersonalizowane etykiety na wódkę czy inne alkohole można zastosować nie tylko z okazji wesela – są perfekcyjne na wyróżnienie się na przyjęciu imieninowym czy wieczorze panieńskim.

Personalizowane etykiety na butelki – ozdabiaj domowe przetwory

Etykietami ze spersonalizowanym tekstem można oznaczać flaszki z domowej spiżarni. Jeśli produkujesz własne nalewki, soki czy wina, a później dajesz je kolegom czy też rodzinie przy różnorodnych okazjach, możesz przystroić je oryginalnymi etykietami, które w znacznym stopniu zwiększą estetykę zwykłej flaszki. Na dodatek butelki można także oznaczać używając kolorowych kapturków termokurczliwych i nakrętek.

Nasz adres:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]