Poznaj wiodących producentów drukarek 3D

Chcesz zamówić 3D drukarkę? Sprawdź cadxpert.pl/drukarki-3d/.

W ofercie CadXpert natkniesz się wyłącznie na urządzenia od wiodących producentów tych rozwiązań: Stratasys, których CadXpert jest autoryzowanym dystrybutorem, jak również MakerBot i FormLabs (jesteśmy wyłącznym dystrybutorem). Drukarki 3D, które znajdują się w naszym asortymencie, pracują między innymi w technologiach: SLA, PolyJet oraz FDM.

Drukarki 3D Stratasys – obniżą koszty produkcji

Stratasys jest globalnym liderem branży drukarek 3D. Od ponad 3 dekad – a dokładnie od 1988 r. – zaopatruje klientów nowoczesne rozwiązania i urządzenia. Wyliczono, iż stosując drukarki 3D i inne produkty Stratasys można obniżyć koszty produkcji i czas na nią przeznaczony aż o 90%. Kluczowe idee pracy specjalistów marki Stratasys to zapewnianie najlepszych możliwych drukarek 3D i usług, jak również pomoc techniczna oraz merytoryczna. Bestsellery z oferty drukarek 3D firmy Stratasys to kolekcja F123 Series – drukarki do zaawansowanego prototypowania, polecane dla przemysłu i biznesu. Nowinką w naszej ofercie jest kolekcja F120 – stosunkowo niewielki model drukarek 3D do błyskawicznego prototypowania z fabryczną dokładnością.

Drukarki 3D Formlabs – prekursorska technologia LFS

Formlabs to następny lider produkcji drukarek 3D. Czym charakteryzuje się ta marka w branży urządzeń do druku 3D? Formlabs dostarcza najbardziej zaawansowane technicznie desktopowe drukarki 3D oraz specjalistyczne sposoby przyrostowego druku, jak m.in. SLS i SLA. Nową propozycją w asortymencie CadXpert jest drukarka Form 3 – nieduży model, działający w autorskiej, pionierskiej technologii LFS (Low Force Stereolithography), która stanowi rodzaj technologii SLA. Ten model – podobnie jak wszystkie pozostałe urządzenia Formlabs – cechuje się łatwą obsługą i funkcjonalną budową. Czym nowa technologia LFS różni się od SLA? Znacznie lepszymi efektami druku z żywic fotopolimerowych: większą precyzją oraz szybkością druku, jak również precyzyjnym odwzorowaniem najdrobniejszych detali. W technologii LFS warunki druku są podtrzymywane na stałym poziomie, dlatego można w krótkim czasie uzyskać tożsame prototypy, co jest wyjątkowo pożądane w seryjnej, masowej produkcji.

MakerBot – druk w technologii FDM

MakerBot wytwarza wysokiej klasy zaawansowane drukarki 3D, pracujące w technologii FDM. Drukarki 3D tego producenta mają szerokie zastosowanie w różnorodnych branżach edukacji, przemysłu, biznesu i wielu pozostałych. Najświeższy model, czyli drukarka MakerBot Method X o przemysłowym zastosowaniu, to urządzenie wspierane przez Stratasys. To sprzęt, który wykorzystuje materiały dedykowane dla kolekcji Method, materiał podporowy Stratasys SR-30 i ABS. W Method X drukowanie odbywa się w zamkniętej komorze podgrzewanej do 100 stopni Celsjusza. Otrzymany wydruk jest solidny oraz dokładny, a w trakcie procesu wydruku nie zdarza się przemieszczenie warstw oraz nie tworzą się odkształcenia.

Nasz adres:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]