Samochody Dacia – które części zamienne kupujemy najczęściej?

Co warto wiedzieć o Dacia części?

Dacia to rumuński producent motoryzacyjny, który od początku istnienia współpracuje z firmą Renault. W Polsce auta tej marki cieszą się dużym popytem wśród klientów – gwarantują podróżnym bezpieczeństwo, są komfortowe, dostępne w atrakcyjnych cenach, przestronne, a części Dacia można łatwo kupić w wielu warsztatach motoryzacyjnych i sklepach stacjonarnych oraz online. Według wielu źródeł w 2018 r. najczęściej kupowanym modelem Dacii w Polsce był Duster – w omawianym roku nabyto około 10 tys. tych aut. Na drugim miejscu znajduje się Dacia Sandero z liczbą około 6,5 tysiąca sprzedanych egzemplarzy. Kupujący ochoczo decydowali się także model Lodgy.

Światła, układ wydechowy – te części Dacia być może kupisz

Zgodnie z opinią posiadaczy aut firmy Dacia, uszkodzeniom po pewnym czasie mogą ulec części takie jak układ hamulcowy, oświetlenie, elektryka, jak również elektronika, jednakże jest to naturalne przy regularnej eksploatacji pojazdu. Na szczęście często ulegające awariom części Dacia można kupić w szeroko wyposażonych sklepach online, w których odszukamy zarówno części układu hamulcowego, podwozia, jak i akcesoria wewnętrzne pojazdów. Za sprawą szerokiej oferty sklepów można bardzo dobrze zadbać o każdą, nawet tak małą część naszego samochodu jak oprawka kluczyka czy żarówki.

Kupuj części zamienne Dacia przez internet

Dlaczego opłaca się zamówić części Dacia online? Przede wszystkim ze względu na spory wybór modułów eksploatacyjnych, a także atrakcyjne ceny. Z asortymentu sklepów online codziennie korzystają nie tylko profesjonalni mechanicy samochodowi, którzy poszukują części dla klientów, ale też klienci indywidualni.

Nasz adres:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]