Sklep z winem – zamów najlepsze światowe wina online

Szukasz winnicy online? Koniecznie musisz skierować się na https://bit.ly/2PlXDLM.

Wino to niezastąpiony kompan romantycznych obiadów, imprez okolicznościowych i służbowych eventów. Rozróżnia się tyle jego rodzajów, ile odmian winorośli, z których się je tłoczy, a gama aromatów, smaków i różnica cen między poszczególnymi rocznikami oraz gatunkami jest bodajże największa pośród świata alkoholi.

Poszukujesz wina o niecodziennym smaku? Zrób zakupy w sklepie z winem!

Wybierając wino dla własnej przyjemności lub przygotowując ważne przyjęcie zwykle sięgamy po trunki sprzedawane w najbliższym supermarkecie. Dostaniemy tam popularne wina w przystępnej cenie, aczkolwiek rzadko znajdziemy tam trunków o unikalnym aromacie. W dodatku często podczas zakupów jesteśmy skazani tylko na dane z etykiety, ponieważ personel sklepu zwykle nie dysponuje odpowiednią wiedzą, żeby rzetelnie doradzić w wyborze właściwej butelki. Osoby, którym zależy na idealnym wyborze wina pod konkretny posiłek albo które poszukują nowych, ciekawych gatunków wina, powinni zatem zaufać pasji i doświadczeniu pracowników sklepów zajmujących się przede wszystkim sprzedażą wina.

Krakowski sklep z winem – wino, szkolenia oraz degustacje

Krakowski sklep z winem Winnica posiada w asortymencie nie tylko starannie wybrane wino z każdego zakątka świata (m.in.. z Hiszpanii czy z Włoch, ale również miody pitne, nalewki i cydry oraz ręcznie robione tabliczki czekolady. W ofercie sklepu dostępne są również 10-litrowe wina Bag in Box, które idealnie nadają się na eventy ze znaczną ilością uczestników i których plusem jest bardzo rozsądny stosunek jego kosztu do objętości i jakości trunku. Krakowska Winnica sama importuje wina, dlatego sprzedawane są tu alkohole rzadko spotykane na polskim rynku. Winnica organizuje też degustacje oraz szkolenia, a na specjalne zamówienie wyszukuje i ściąga do kraju idealne na prezent wina rocznikowe. Na stronie sklepu można zamówić wino online, a także skorzystać z wyjątkowej usługi “Poczty winiarskiej” na terenie Krakowa i okolic, która polega na dowiezieniu komuś bliskiemu prezentu z butelką wina.

Nasz adres:
WINNICA Alina Kudela
ul. Kazimierza Wielkiego 124
30-082 Kraków

Tel.: +48 12 638 25 10
E-mail: [email protected]