Słoiki z kranikiem – metoda na estetyczne podanie napojów

Dowiedz się więcej o słoiku z kranem.

Od jakiegoś trwa nawrót mody na słoiki. Nie traktujemy ich już jako opakowanie do kupowanych w sklepie lub robionych na własną rękę przetworów, a ujrzeliśmy w nich pełnoprawne naczynia do podawania wielu trunków i deserów. Wielką popularnością cieszą się szczególnie duże Słoje z kranikiem, posiadające sporo zastosowań. Jak można je zastosować? Gdzie przyda się słój z kranem? Z jakiego powodu choć jeden egzemplarz powinien znaleźć się w każdym domu?

Słoiki z kranikiem do nalewek

Jednym z atutów słoików z kranikiem jest to, że doskonale nadają się one do produkcji domowych trunków – na przykład nalewek i likierów. Słoje mają duże objętości (zwykle są to 4-litrowe słoje z kranikiem), co umożliwia wykonanie dosyć dużego nastawu. Dzięki szerokiemu wieku ułożenie wewnątrz ziół lub owoców i późniejsze czyszczenie naczynia jest proste, natomiast kranik sprawia, że bez problemu przelejemy gotowy napój do butelek, łatwo i błyskawicznie pozbywając się zużytego surowca bez potrzeby używania filtrów i wężyków.

Słoik z kranem do serwowania

Słój z kranikiem jest niewątpliwą ozdobą stołu, na którym go postawimy. To powoduje, że często jest on stosowany do serwowania napojów – zwłaszcza podczas przyjęć lub rodzinnych uroczystości w ogrodzie. Słój z kranem idealnie sprawdzi się także podczas imprez dla dzieci, jak i dla dorosłych. Nada się do serwowania oranżad, lemoniad, soków i kompotów, a na przyjęciach dla dorosłych – wina, ponczu lub drinków. Jego plusem jest również to, że kran zapobiega dostawaniu się do szklanki osadów i kawałków owoców, dając przejrzysty napój.

Nasz adres:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]