Wyposażenie firm budowlanych – o kontenerach na gruz i złom

Kup kontenery na ekombud.pl/kontenery-bramowe-muldy/.

Kontenery na odpady mają bardzo ważną funkcję w czasie prowadzenia robót budowlanych – pozwalają na zgodne z prawem usunięcie pozostałości po demontażu stolarki, skuwaniu płytek i pozostałych czynnościach. Jakie kontenery stalowe są dostępne na rynku? U kogo można je kupić?

Kontener na gruz – postaw na wysoką jakość

W Polsce wytwórstwem trwałych i pojemnych kontenerów stalowych zajmuje się Ekombud Sp. z o.o. – w jej ofercie dostępne są m.in. kontenery na gruz i kontenery na złom. Te rodzaje pojemników używają nie tylko firmy budowlane, ale też podmioty parające się wynajmem kontenerów stalowych, przedsiębiorstwa usług komunalnych czy Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, tzw. PSZOKi, które nie licząc resztek powstających w gospodarstwach domowych, przyjmują także złom, gruz ceglany i betonowy oraz wszelkiego rodzaju pozostałości poremontowe.

Kontenery wykorzystywane na budowach – rodzaje

W sprzedaży znajdziemy sporo typów pojemników na odpady. Są kontenery stalowe, muldy symetryczne i asymetryczne, kontenery z pokrywą, otwarte, pojemniki z plandeką oraz mnóstwo innych modeli. Pośród dostępnych na rynku kontenerów wykorzystywanych w budownictwie najpopularniejsze są modele samowyładowcze, rolkowe, a także hakowe. Kontener hakowy może znaleźć zastosowanie w zakładzie produkcyjnym albo na budowie. W zależności od potrzeb można zaopatrzyć się w kontener bądź otwarty. Na budowach nierzadko stosowane są także kontenery do przewozu surowców sypkich – w głównej mierze są to modele samowyładowcze, które można prędko opróżnić.

Nasz adres:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]