Zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo – posmakuj ciekawych aromatów kaw

Chcesz kupić kapsułki do ekspresu Tchibo Cafissimo? Wejdź na cafessima.pl.

Metoda parzenia kawa w kapsułkach jest znana od czterech dziesięcioleci i powoli pozyskiwała sobie kolejnych sympatyków. Ten praktyczny proces umożliwia przyrządzanie kawy wysokiej jakości niezwykle nieskomplikowaną metodą – należy włożyć kawę w kapsułce do zasobnika w ekspresie, dodać wodę do pojemnika i już po minucie można cieszyć się świeżo parzoną kawą.

Czy można dostać zamienniki kapsułek do ekspresu Tchibo Cafissimo?

Istnieje parę systemów przygotowywania kawy w kapsułach. Ten stworzony przez niemiecki koncern Tchibo jest jednym z popularniejszych na świecie. Kapsułki do ekspresów Tchibo Cafissimo różnią się kształtem od innych, co przez długi czas zmuszało klientów do zaopatrywania się w nie od jednego producenta. Problem ten tyczył się każdego systemu w kapsułkach, jednak w ostatnich latach oferowanych jest w sklepach – również w naszym kraju – sporo ich substytutów. Producent Italian Coffee wytwarza kapsułki do sporej ilości systemów, w tym również zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo. W systemie Tchibo Cafissimo firma ta posiada linię kaw single origin, nazywanych też kawą speciality. Taka kawa cechuje się tym, iż wywodzi się z jednego zbioru, uprawy i gatunku. Smak jej naparu jest niepowtarzalny, bo uformowało go wiele przeróżnych czynników, przykładowo konkretna pogoda , która panowała w roku wzrostu roślin. Dodawanie do kaw speciality dodatków aromatyzujących czy mleka zabija ich specyficzny nuty smak. Na rynku kupimy zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo zawierające kawę z ziaren z Nikaragui oraz Kolumbii (arabika), jak również Angoli (robusta). W tych ziarnach wyraźnie odczuwalne są aromaty kwiatowe, kakaowe i czekoladowe.

Zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo – wysokiej jakości każdego dnia

Ekspresy do kawy w kapsułkach nadają się zarówno w domu, jak i w pensjonatach lub urzędach. Cena napoju w przeliczeniu na jedną porcję nie jest wygórowana i na ogół mieści się w granicy 1,10-1,50 zł. Łatwo wyliczyć, że taka kawa jest kilkukrotnie tańsza niż podobny napój podawany na stołówkach w biurze czy w kafeteriach w galerii. Nietuzinkowe wzornictwo oraz przystępne ceny urządzeń na kapsułki powodują, że coraz częściej znajdujemy dla nich w naszych domach. Z ich pomocą będziemy mogli cieszyć się filiżanką takiej kawy przed wyjściem do pracy, a jednocześnie zaserwujemy gościom najlepszej jakości kawę w czasie okazjonalnych spotkań, nie zamartwiania się o ogromne koszty. Jeżeli zamierzamy nabyć zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo sprawdźmy wcześniej czy będą pasować do posiadanego przez nas urządzenia.

Nasz adres:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]