Dla kogo kierowany jest kurs rysunku architektonicznego?

Na https://domin-krakow.pl/kurs-rysunku-architektura/ uzyskasz więcej szczegółów o kurs architektura.

Architektura od wielu lat jest jednym z najbardziej prestiżowych kierunków na polskich uczelniach. Na jego ogromną popularność ma wpływ mnóstwo czynników – w głównej mierze fakt, iż są to niesłychanie ciekawe studia oraz perspektywa wysokiej pensji i wciągającej pracy po ich zakończeniu. Żeby dostać się na architekturę należy jednak nie tylko wykazać się znajomością najważniejszych reguł rządzących tą dziedziną, ale także umiejętnością rysowania. Jeśli jej nie posiadamy, przed egzaminami wstępnymi dobrze jest zgłosić się na kurs rysunku architektonicznego.

Kurs rysunku architektonicznego – naucz się perspektywy i kompozycji

Osoby, które uczestniczą w kursie rysunku architektonicznego mogą liczyć na wszechstronne przygotowanie do egzaminów wstępnych. Kurs ten jest skierowany do osób posiadających przynajmniej podstawowe zdolności rysowania. Długość zajęć cztery godziny zegarowe. W tym czasie prowadzący przekazuje kursantom niezbędną wiedzę dotyczącą perspektywy i kompozycji, a także specjalistycznych zagadnień, jak przykładowo wizualizacja terenów zielonych. Podczas szkolenia przyszli studenci architektury pracują nad rysunkiem, a nauczyciel pomaga im stworzyć pracę, która będzie pozytywnie oceniona przez komisję na uczelni.

Kurs architektury – próbny egzamin i historia sztuki

Kurs rysunku architektonicznego to nie tylko lekcje rysunku, ale też porady specjalistów pomagające przygotować się odpowiednio do egzaminów – między innymi na temat tego, jak sporządzić solidne portfolio na każdą z uczelni (np. te w Krakowie, Warszawie, Lublinie, Wrocławiu lub za granicą). Kursanci mogą podejść do próbnego egzaminu, w trakcie którego zobaczą, co czeka ich w przyszłości. Szkoły rysunku prowadzą także dla swoich słuchaczy zajęcia z historii sztuki – te wiadomości okaże się niezastąpiona na egzaminie i w toku studiów.

Nasz adres:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]