Kurs rysunku – zdobądź nowe umiejętności

Na tej stronie znajdziesz aktualną ofertę kursu rysunku.

Lubisz rysować i chciałbyś zdobyć nowe umiejętności? A może myślisz o studiach i Twoim marzeniem jest zdać egzamin na Wydział Malarstwa na ASP? Zapisz się na kompleksowy kurs rysunku, który pozwoli Ci poprawić kreskę, poszerzać horyzonty i podnieść Twoje szanse na indeks wymarzonej uczelni w Polsce lub za granicą. Organizowane w Krakowie kursy rysunku dla dorosłych i dzieci zapewniają najlepsze rezultaty oraz życzliwą atmosferę nauki. Kursanci mogą korzystać z nauki historii sztuki, otwartej codziennie pracowni, a także konsultacji online.

Do kogo kierowany jest kurs rysunku?

Kurs rysunku dla dorosłych powstał dla pasjonatów, którzy pragną realizować się na artystycznych kierunkach studiów, takich jak malarstwo czy grafika. Na tego rodzaju kursy zapisują się także osoby zainteresowane wzornictwem przemysłowym, architekturą wnętrz czy digital designem. Doskonałym pomysłem na urozmaicenie czasu wolnego jest wakacyjny kurs rysunku, czyli intensywne warsztaty, które pozwalają na opanowanie nowych umiejętności w krótkim czasie. Oferta szkoły rysunku obejmuje również digital painting, rysunek dla młodzieży 13-16, kurs przygotowujący na ASP oraz kurs rysunku architektonicznego. Każdy znajdzie warsztaty stosowne do własnych potrzeb.

Kurs rysunku dzieci i dorosłych – czy warto wziąć w nim udział?

Interesują Cię warsztaty przygotowujące do studiów? A może chciałbyś zainwestować w talent dziecka? Kurs rysunku dla dzieci w wieku 6-12 lat pomaga kształtować zdolności plastyczne i kreatywność u maluchów, co bez wątpienia zaowocuje w przyszłości. Lekcje prowadzone są w domowej atmosferze, a kompetentni pedagodzy nie tylko doradzają, ale też inspirują. Zapisz się na kurs rysunku już teraz!

Nasz adres:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]