Poznaj narzędzia i funkcje Blendera – dla kogo kurs modelowania 3D?

Szukasz szczegółowych informacji o kursie modelowania 3D? Świetnie trafiłeś! Zajrzyj tu.

Świat grafiki nieustająco się rozwija i coraz częściej twórcy odchodzą od tradycyjnych metod preferując wykonywanie swoich prac tylko cyfrowo. Komputery dają twórcom nie tylko wolność sporządzania ilustracji 2D, ale również odwzorowania trójwymiarowych obiektów. Zainicjowanie nauki modelowania 3D nie wiąże się obecnie dużymi wydatkami – każdy może bowiem pobrać program Blender, który daje wiele możliwości tworzenia animacji oraz trójwymiarowych obrazów, a który przy tym jest całkiem darmowy.

Nauka modelowania 3D najlepiej pod okiem doświadczonego pedagoga

Korzystanie z dowolnej aplikacji można przyswoić sobie na własną rękę, lecz proces ten trwa wtedy dłużej i nierzadko bywa niesłychanie irytujący. Właśnie dlatego uczestnictwo w kursie modelowania 3D będzie szczególnie pomocne osobom, które niedawno odkryli Blender 3D. Oswajanie się z poszczególnymi funkcjami oraz narzędziami czy nakładanie przeróżnych tekstur i efektów na modelowany obiekt przebiegnie łatwiej, jeżeli będzie prowadzone pod okiem wykwalifikowanego pedagoga. Dydaktyk na bieżąco dokonuje korekty projektów wykonywanych przez kursanta wskazując detale, które trzeba dopracowac oraz podpowiadając ku temu odpowiednie drogi. Jak w przypadku każdego kursu dobrze jest, aby był on prowadzony w małych grupach, co da nauczycielowi możliwość poświęcenia każdemu uczestnikowi należytej uwagi.

Modelowanie w Blenderze 3D umiejętność pożądana w świecie gier wideo i filmu

Tworzenie modeli oraz animacji 3D jest obecnie umiejętnością pożądaną i poważaną w szczególności w świecie gier wideo, filmu i projektowania. Opanowanie programu Blender 3D rozszerza więc przyszłe perspektywy zawodowe. W czasie kursu tworzy się wstępne profesjonalne dzieła, które potem można bez skrępowania zamieścić w swoim portfolio. Nie oznacza to jednak, że kursy modelowania 3D kierowane są wyłącznie do osób, które chcą pracować zawodowo m.in. w branży filmowej i łączą z tym swoją przyszłość zawodową. Spory procent uczestników takich warsztatów to po prostu amatorzy i artyści, którzy pragną poszerzyć swoje obecne umiejętności lub spróbować nowych form ekspresji.

Nasz adres:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]