Szkoła rysunku – kursy dla przyszłych studentów i hobbystów

Korzystna oferta lekcji rysunku znajduje się tu.

Rysowanie może stać się sposobem na życie i wyrażeniem siebie, niemniej jednak także ci, którzy nie łączą z nim swoich artystycznych planów, mogą wynieść z niego duże korzyści. Udowodniono wszak, iż nawet okazjonalne rysowanie ma pozytywny oddziaływanie na naszą psychikę oraz emocje. Pozwala się odstresować i puścić w niepamięć codzienne problemy, jest także ważnym elementem edukacji. Liczne korzyści wynikające z rysowania sprawiają, iż spory odsetek ludzi postanawia podnieść swoje plastyczne umiejętności. Taką sposobność dają nam lekcje rysunku prowadzone przez zawodowych artystów.

Szkoła rysunku – dla kogo?

Grono uczniów, do których kierowana jest oferta nauki rysunku, jest naprawdę szerokie. Część zajęć przygotowywanych jest z myślą o dzieciach, dla których są sposobnością do rozwijania wyobraźni, wrażliwości oraz umiejętności manualnych. Dużo osób rozpoczynających naukę rysunku to licealiści przygotowujący się do egzaminów wstępnych na Akademię Sztuk Pięknych – dotyczy to przede wszystkim takich miast jak Gdańsk, Kraków, Łódź czy Katowice. Nie brakuje też kursów kierowanych do hobbistów – tych, którzy po prostu kochają rysować i chcieliby robić to jeszcze lepiej, w pełni korzystając ze swoich zdolności.

Czego nauczymy się w szkole rysunku?

Szkoła rysunku oferuje kursy dobrane do potrzeb osób o różnorodnych zainteresowaniach artystycznych. Sporo czasu poświęca się rysunkowi – to bez wątpienia najpopularniejszy typ plastycznej aktywności. Niewiele mniejszym zainteresowaniem cieszą się zajęcia z malarstwa. Nauka rysunku i malarstwa to rzecz jasna nie jedyne kursy, które można wybrać. Dobre szkoły prowadzą też lekcje rysunku architektonicznego i digital painting (czyli malarstwa cyfrowego).

Nasz adres:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]