Nowoczesne meble rzemieślnicze – owoc pracy najlepszych polskich projektantów

meble z litego drewna, meble designerskie

Domy i sposób, w jaki je aranżujemy, potrafi dużo zakomunikować o naszej ulubionej stylistyce, charakterze oraz o tym, jak definiujemy wygodę. Wielu z nas nie podoba się już propozycja znanych sieci sklepów meblarskich, gdzie można się zaopatrzyć w standaryzowane meble, wytwarzane w tysiącach sztuk, takie same dla polskich odbiorców, jak i tych z innych części Europy. W związku z tym poszukujemy mebli, które nie tylko będą bardzo ergonomiczne, ale także będą manifestować naszą niepowtarzalność. Takie są meble polskiej marki Swallow’s Tail Furniture.

Swallow’s Tail Furniture – designerskie meble wyróżniane w Polsce i za jej granicami

Firma Swallow’s Tail Furniture obecna jest na rynku od blisko dekady i tworzy ją duet wrocławskich projektantów z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w branży. Aczkolwiek niepowtarzalne meble proponowane przez studio STF to rezultat skrupulatnej pracy całego zespołu pracowników, składającego się z wykwalifikowanych konstruktorów, technologów i rzemieślników. Firma Swallow’s Tail z wielką dbałością podchodzi do procesu kreowania kolejnych serii produktów, poświęcając każdemu ze stadiów – od pierwotnego pomysłu, przez przygotowanie prototypu, aż po wybór stosownego gatunku drewna – maksimum uwagi. To niezwykłe dopracowanie najdrobniejszych detali każdego nowego projektu sprawia, iż meble marki Swallow’s Tail Furniture cechują się wręcz perfekcyjnym wykończeniem. Nie jest zatem zaskoczeniem, że produkty z tego studia zdobyły mnóstwo wyróżnień z dziedziny designu i można natknąć się na nie na targach wnętrzarskich w kraju i za jej granicami (przykładowo w Warszawie, w Kolonii lub w Paryżu).

Rzemieślnicze meble studia STF – gdzie je znaleźć?

Wszelkie produkty Swallow’s Tail Furniture, w tym także meble dla dzieci, można kupić wprost ze strony internetowej marki. Nie licząc praktycznych stołów do kuchni, stolików kawowych i biurek, ten producent mebli z drewna oferuje też ławy, komody oraz krzesła, jak również designerskie drewniane akcesoria do wnętrz (takie jak świeczniki i ramy luster). Warto wiedzieć, iż płatność za meble Swallow’s Tail Furniture można rozłożyć na raty. Modernistyczne meble studia STF można kupić też w salonach meblowych na terenie całej Polski (przykładowo w Gdańsku, we Wrocławiu bądź w Poznaniu) oraz w Europie (m.in. we Francji czy w Niemczech).

Nasz adres:
Swallow’s Tail Furniture
ul. Olecka 23
04-980 Warszawa

Mob.: +48 664 998 811
E-mail: [email protected]