Bezpieczny dojazd na lotnisko i powrót – parking przy Balicach

Wyjeżdżasz za granicę i zastanawiasz się co zrobić z samochodem? Chcesz wygodnie dojechać na terminal, a po przylocie do Polski odjechać z niego własnym pojazdem? Skorzystaj z pomocy, którą zapewnia nowoczesny parking w Balicach! Kiedy warto skorzystać z oferty firmy i jakie udogodnienia gwarantuje?

Parking przy Balicach – transport bezpośrednio do terminala

Lotnisko w Balicach jest położone na peryferiach Krakowa, co powoduje, że wiele osób zastanawia się, w jaki sposób wygodnie dotrzeć na miejsce. Najlepszym rozwiązaniem jest oczywiście dojazd własnym autem – nie trzeba wówczas korzystać z komunikacji miejskiej i dźwigać ciężkich bagaży. Co jednak zrobić z autem? Jak zatroszczyć się o jego bezpieczeństwo? Remedium na te problemy okazuje się parking strzeżony znajdujący się w okolicach lotniska – miejsca dzieli jedynie 1200 metrów, a dojazd bezpośrednio do hali odlotów zapewniany jest przez busy, które przemierzają trasę w ciągu 3 minut. Warto zauważyć, że transfer jest całkowicie darmowy.

Parking przy Balicach – utwardzona nawierzchnia

Parking przy lotnisku Kraków-Balice składa się z ćwierć tysiąca miejsc postojowych, a każde z nich ma profesjonalnie utwardzoną nawierzchnię. Miejsce jest ogrodzone i monitorowane przez 24 godziny na dobę, co gwarantuje ochronę przed osobami niepowołanymi. Dodatkowo pojazdy są objęte polisą ubezpieczeniową. Auto można zaparkować nawet na miesiąc – firma prowadzi bowiem parking długoterminowy. Na terenie parkingu można podłączyć się do bezprzewodowego internetu, jak również skorzystać z toalety. Obawiasz się, że po dłuższym urlopie za granicą nie będziesz w stanie włączyć auta? Parking strzeżony przy Balicach posiada urządzenie rozruchowe i kompresor. Postój można opłacić wygodnie podczas rezerwacji online lub bezpośrednio po przyjeździe.