Biuro projektowe – kompleksowe usługi architektoniczne

Tu dowiesz się jak skorzystać z wiedzy architekta Kraków.

Biuro architektoniczne świadczy szeroki wachlarz usług – realizuje fantazje klientów prywatnych, którzy chcą zamieszkać w ustawnym i komfortowym domu jednorodzinnym, ale też kieruje ofertę do instytucji czy firm. Architekt może przygotować kompleksowy projekt budynku, a następnie aktywnie sprawować kontrolę nad rozwojem robót, zaplanować odnowę budynku albo zaproponować aranżację już egzystujących mieszkań, jak również zaprojektować przebieg instalacji wewnątrz posiadłości.

Jak pomoże Ci doświadczone biuro projektów?

Szukasz pomysłowych, niespotykanych projektów budowlanych? Pragniesz, by Twój dom odróżniał się na tle pozostałych budowli w mieście? A może potrzebujesz przemyślanego konceptu, który sprawi, iż Twój dom będzie przytulny, a jednocześnie nowoczesny? Zapraszamy do naszego biura projektów! Wśród projektów dostępne są zarówno te inspirowane ponadczasową stylistyką, jak i plany zgodne z najświeższymi trendami w aranżacji przestrzeni.

Biuro projektowe – co zrealizowaliśmy

W naszym portfolio mamy zarówno projekty wnętrz komercyjnych, budynków użyteczności publicznej, jak i wnętrz mieszkalnych i domów jednorodzinnych. Wykonane realizacje to m.in. pensjonaty, biura, zakłady opiekuńczo-lecznicze czy obiekty rekreacyjne. Konfiguracja przestrzeni i natura projektu dostosowywany jest do specyfiki projektowanego obiektu, jak również osobistych potrzeb odbiorcy. Nasze biuro projektów może także opracować plan przestronnych i praktycznych szaf wnękowych, które pozwolą na optymalne zagospodarowanie przestrzeni w mieszkaniu lub domu.

Nasz adres:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]