Catering na imprezy – profesjonalni kelnerzy i kucharze

Kliknij w to miejsce jeśli potrzebujesz zlecić catering imprezowy.

Okres letni obfituje w niezmiernie modne ostatnio pikniki firmowe czy wydarzenia plenerowe, ale w rzeczywistości każdego tygodnia w przeróżnych miastach w Polsce organizowane są sympozja, bankiety albo benefisy. Wszystkie te eventy wymagają odpowiedniej oprawy, której obowiązkowym elementem są profesjonalnie przyszykowane i zaserwowane posiłki. Świetnym rozwiązaniem jest zakontraktowanie firmy świadczącej wszechstronną usługę cateringu imprezowego.

Profesjonalny catering imprezowy – niezastąpiony na istotnych galach

Zdecydowałeś się już na lokalizację, w którym odbędzie się piknik albo masz zarezerwowaną salę na event? Świetnie! Teraz trzeba postarać się o to, by uczestnicy imprezy mieli dostęp do smacznych ciepłych posiłków, napojów oraz przekąsek. Miej na uwadze, że podczas ważnych bankietów w złym tonie jest ustawić stoliki z cateringiem gdzieś na uboczu i mieć nadzieję, że goście obsłużą się na własną rękę. Ważna jest cała oprawa – właściwy układ stolików, dopasowane ozdoby, ale też poprawne ułożenie zastawy i sztućców. Uczestnicy wydarzenia z pewnością będą również zadowoleni, jeśli posiłki będą serwować im doświadczeni kelnerzy, a dania będą prezentować się na talerzu jak w topowych restauracjach.

Czy opłaca się skorzystać z oferty cateringu imprezowego?

Atutem korzystania z usługi cateringu eventowego jest niezaprzeczalnie to, iż wynajęty do pomocy zespół nie tylko przyrządzi świetne posiłki, ale też gruntownie zadba o całą jego oprawę. Napoje i potrawy zostaną dowiezione w wyznaczone miejsce, załoga firmy cateringowej ustawi i nakryje stoły, a następnie profesjonalni kelnerzy będą obsługiwać gości podczas bankietu. Na życzenie klienta, jeżeli umożliwi to wyposażenie wynajętej przestrzeni, kucharze mogą umilić czas gościom pokazem tzw. live cooking, co dla uczestników może być niepowtarzalną szansą, by prześledzić z bliska jak pracują zawodowi szefowie kuchni. Warto wybrać firmę cateringową, która funkcjonuje na rynku od wielu lat i która ma doświadczenie w organizacji i obsłudze różnorodnego rodzaju imprez, zarówno tych takich na kilkuset uczestników, jak i niewielkich. W toku ustalania niuansów oferty zasugeruje ona, jakie napoje, przekąski oraz potrawy najlepiej sprawdzą się w danym przypadku, a w razie potrzeby dostarczy swoje zaplecze gastronomiczne na miejsce wydarzenia.

Nasz adres:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]