Catering okolicznościowy – organizacja imprez rodzinnych może być prostsza!

Chcesz zamówić catering okolicznościowy? Skieruj się tutaj.

Zbliża się ważna dla ciebie data i pragniesz celebrować ją wraz z najbliższymi i znajomymi. Na nieszczęście jest to liczna grupa gości, których należy nie tylko mieć gdzie usadowić, ale też podjąć ich dobrymi trunkami i przekąskami. Możesz postarać się przyszykować je samodzielnie, jednakże przy dużej liczbie biesiadników ciężko jest tego dokonać. Dodatkowo to twoja impreza i pragniesz się na niej wyśmienicie bawić, a nie sterczeć w kuchni bądź robić za kelnera. Z tego powodu organizację posiłków na rodzinne imprezy polecamy zlecić firmie oferującej catering okolicznościowy.

Catering okolicznościowy – przygotowanie posiłków zleć fachowcom!

Kiedy wymienia się usługę cateringu gros osób myśli przede wszystkim o cateringu na wesele lub imprezach biznesowych. Jeszcze parę lat wstecz punktem honoru każdego gospodarza było samodzielne przyszykowanie ważnych imprez rodzinnych i dopiero przy naprawdę ogromnej liczbie uczestników dopuszczał on opcję zamówienia profesjonalnego wsparcia w tym obszarze. I rzeczywiście, przez wiele lat firmy cateringowe nie świadczyły obsługi mniejszych rodzinnych spotkań, a nieraz również tych większych, jeśli nie łączyło się to z rezerwacją lokalu. Obecnie catering okolicznościowy dostępny jest dla każdego – wobec tego czy zdecydujemy się wydzierżawić salę czy postanowimy urządzić event we własnym domu albo ogrodzie, firma cateringowa dowiezie nam w wybrane miejsce profesjonalnie przyrządzane menu.

Catering okolicznościowy – menu na studniówki, chrzciny oraz komunie

Catering okolicznościowy jest literalnie ofertą zamawianą na dowolne rodzinne wydarzenie (i nie tylko!). Doświadczeni kucharze bez trudu przyrządzają jadłospis współgrające z charakterem wydarzenia, niezależnie od tego czy potrzebujesz catering na chrzciny, na komunię czy urodzinowy. Catering okolicznościowy obejmuje też obsługę półmetków, studniówek i komersów. Wypatrując firmy oferującej taką usługę polecamy postawić na taką, która potrafi zaadaptować menu do potrzeb i – co istotne –możliwości finansowych zamawiającego, jak również wszechstronnie obsłużyć wydarzenie, m.in. udostępniając profesjonalnych kelnerów czy oferując pomoc w dekoracji i rozstawieniu stołów.

Nasz adres:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]