Catering – wykwalifikowani kelnerzy i kucharze zadbają o wszystko

Więcej informacji o cateringu na dowóz - skieruj się tutaj.

Gdy planujesz ważny event prywatny czy firmowy, na który chcesz zaprosić ogromną liczbę uczestników, raczej nie dasz rady w pojedynkę zadbać o poczęstunek dla gości. Nie każdą imprezę da się zorganizować kupując szybkie przekąski oraz napoje w supermarkecie – prestiżowe wydarzenia w większości wypadków potrzebują stosownej oprawy też w obszarze potraw. Wtedy nie godzi się położyć na stolikach gości po prostu ciasteczek oraz wody mineralnej. W takich przypadkach najlepszym wyjściem jest skorzystanie z pomocy firmy cateringowej.

Usługi cateringowe – bądź otwarty na wskazówki

Firmy świadczące usługi cateringowe najczęściej oferują kilka jego typów. Są to catering okolicznościowy, zamawiany przede wszystkim na komunie, wesela albo chrzciny, catering dla firm oraz catering świąteczny, a więc przygotowanie posiłków na Wigilię. Oferty te są starannie dobrane do charakteru konkretnych eventów, przez co najczęściej różnią się od siebie m.in kosztem i różnorodnością potraw oferowanych w danej usłudze. Postanawiając o zamówieniu usługi cateringowej trzeba pamiętać, by w rozmowie z usługodawcą precyzyjnie komunikować swoje oczekiwania, ale jednocześnie być też otwartym na jego sugestie. Wszak dla caterera organizacja wydarzeń rozmaitego typu to codzienność, więc doświadczenie zdobyte w tej branży pozwala mu na znajdowanie rozwiązań, które trafią w gust większości naszych gości.

Zamówienie usługi cateringowej pomaga zaoszczędzić czas

Przyrządzanie potraw choćby dla skromnej ilości gości może być ciężkim zadaniem, szczególnie wówczas, gdy musimy wykonać to na własną rękę. Zamówienie usługi cateringowej to więc spora oszczędność czasu, który możemy przeznaczyć na organizację innych kluczowych aspektów imprezy. Jest to również możliwość podania gościom fenomenalnych posiłków przyrządzanych przez profesjonalnych kucharzy. Warto jednocześnie podkreślić, iż ważną cechą potraw, które dostarczają firmy cateringowe, jest nie tylko to jak smakują, ale też ich wygląd na stole. Oprócz tego firmy, które zajmują się obsługą dużych wydarzeń posiadają również własny zespół zawodowych kelnerów.

Nasz adres:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]