Ciepłe i zimne dania, które zachwycą gości – zamów catering weselny

Więcej szczegółów o cateringu na wesele na https://lastrada.pl/catering-okolicznosciowy/wesela/.

Spotkania okolicznościowe, które są z reguły istotnym zdarzeniem dla całej rodziny, jak przykładowo chrzciny, wesela bądź komunie, od lat przestały być urządzane w mieszkaniach jedynie dla najbliższego kręgu krewnych i przyjaciół. Obecnie są to przyjęcia, w których uczestniczy nierzadko blisko sto osób. Zrozumiałe jest zatem to, iż jedna osoba nie ma możliwości samodzielnie wymyślić jadłospisu, a następnie przyrządzać i podać dania uczestnikom imprezy, zwłaszcza, jeśli zabawa ma trwać parę godzin i zorganizowane jest w wynajętym lokalu. Stąd też pojawiło się spore zapotrzebowanie na catering weselny.

Czemu warto zamówić catering na wesele?

Planowanie przyjęcia weselnego to silny stres, spowodowany licznymi godzinami poświęconymi na przygotowanie zaproszeń, ustalanie listy gości, wybór wystroju sali oraz poszukiwanie zespołu, który zapewni oprawę muzyczną. To także potrzeba dostarczenia stosownej ilości trunków oraz zakąsek serwowanych w trakcie zabawy, a co istotne – przyrządzanie gorących dań, które oczarują zaproszonych gości i zgromadzą ich wszystkich przy stole. Obiad na zabawie weselnej powinien mieć znakomitą oprawę. Goście przecież oczekują tego, żeby stoliki były prawidłowo nakryte i wspaniale przystrojone, dania były smakowite i atrakcyjnie skomponowane na talerzach, a także aby obsługa w profesjonalny sposób podawała gościom kolejne posiłki. Wysoki poziom organizacji zagwarantują jedynie firmy cateringowe zatrudniające profesjonalnych managerów, kelnerów i kucharzy, obytych w obsłudze wydarzeń zarówno w domach weselnych, jak i tych odbywających się pod gołym niebem.

Jadłospis przyjęcia weselnego ułożysz z oferty firmy cateringowej

Przyjęcia weselne kierują się własnymi zasadami, nie tylko w kwestii aktywności dla zaproszonych, ale także i oczekiwanych potraw. Firmy cateringowe z reguły mają ułożony wstępnie spis proponowanych dań głównych, zakąsek oraz trunków odpowiadających stylistyce wesel. Podstawową ofertę można poznać na stronie firmy ewentualnie otrzymać tę informację nawiązując kontakt z jej pracownikiem. Zamawiający może więc sam skompilować menu z proponowanych potraw. Wypada jednakże podkreślić, iż firmy cateringowe są też otwarte na nowe pomysły i nierzadko na prośbę zamawiającego są gotowe przyrządzić indywidualne zestawy dań.

Nasz adres:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]