Jakie usługi oferuje projektant wnętrz?

Nie masz wiedzy w tej dziedzinie? Skontaktuj się z architektem wnętrz Kraków.

To, jak wyglądają pomieszczenia, w których przebywamy, ma niezmierne oddziaływanie na nasze samopoczucie. Wskazane jest więc zatroszczyć się o to, by pomieszczenia naszego domu były funkcjonalne, a ich stylistyka odpowiadał naszym potrzebom i gustom. Aranżacja wnętrz zdaje się nie być skomplikowane, jednakże najczęściej okazuje się, że aby wykonać ją doskonale, konieczne są konkretne umiejętności. Stawka jest ogromna – idzie przecież o codzienne dobre samopoczucie w domu, w którym spędzimy kilka a często nawet kilkadziesiąt kolejnych lat. Najlepiej powierzyć to zadanie profesjonaliście, czyli projektantowi wnętrz.

Aranżacja wnętrz – kompleksowa obsługa

Zlecając projektowanie wnętrz architektowi otrzymujemy pomoc profesjonalisty na wszystkich etapach projektowania – od budowy nieruchomości, aż po wykończenie i rozstawienie mebli. Opracowane przez niego projekty mieszkań są ergonomiczne i w pełni funkcjonalne. To ważne, bo optymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni wymaga ogromnej wiedzy, którą można nabyć tylko podczas studiów i wieloletniego wykonywania zawodu. W ramach indywidualnego zlecenia przygotowywane są najczęściej 3 projekty wnętrz – budowlany, wykonawczy i koncepcyjny.

Nie tylko aranżacja wnętrz – inne usługi

Praca architekta wnętrz częstokroć nie kończy się wyłącznie na przygotowaniu projektów. By jego propozycje zostały zrealizowane, zwykle konieczny jest także nadzór autorski, polegający na samodzielnym zakupieniu produktów (lub ich wytypowaniu w sklepach) oraz opiece nad pracownikami wykańczającymi mieszkanie. Oprócz przygotowania projektów mieszkań, architekt oferuje również wsparcie przy doborze nieruchomości, w fachowy sposób oceniając potencjał inwestycyjny i warunki lokalowe danego domu lub mieszkania.

Nasz adres:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]