Klienci szukają firm online – o pozycjonowaniu stron www Kraków

Poznaj więcej szczegółów o pozycjonowaniu Krakow na seo4.net/pozycjonowanie-stron/krakow/.

Powszechność internetu oraz łatwość wykorzystania go w celu znalezienia potrzebnych usług i artykułów przyczyniła się do tego, że każda marka chce obecnie być zauważalną w sieci. W rzeczy samej, samo uruchomienie strony www nie znaczy, iż potencjalni klienci do nas trafią – istotna jest przecież obecność na pierwszych miejscach wyników wyszukiwania. Sporo małych firm, które funkcjonują wyłącznie w określonym województwie czy też nawet w jednym mieście, przykładowo w Krakowie albo w Katowicach, zastanawia się, czy pozycjonowanie strony firmowej przyniesie korzyści. Odpowiedź jest jedna – tak!

Pozycjonowanie lokalne – bądź widoczny w swoim mieście

Internauci poszukując w wyszukiwarkach ofert usług bądź sklepów stosują głównie frazy lokalne, innymi słowy mających w składzie nazwę konkretnej miejscowości, jak np. “restauracja japońska kraków”, “sklep obuwniczy kraków” albo “hydraulik kraków”. Skutkiem tego pozycjonowanie lokalne stron jest sposobnością dla niewielkich firm na pokazanie swojej oferty ewentualnym klientom, przebywającym w konkretnym mieście. Oferta pozycjonowania dla przedsiębiorstw lokalnych nie odbiega daleko od standardowego pozycjonowania. Odróżnia się zasadniczo tym, że strategia SEO zorientowana jest na zwiększenie widoczności zwłaszcza fraz lokalnych, przykładowo przez założenie oraz optymalizację wizytówki Google Moja Firma, przygotowanie zoptymalizowanego pod owe frazy treści oraz pozyskiwanie linków przychodzących z tzw. NAP-ami ułatwiające wyszukiwarkom powiązanie strony z jakąś lokalizacją.

Pozycjonowanie i optymalizacja dla biznesów z Małopolski

Krakowska agencja SEO4.net zajmuje się tworzeniem stron www oraz optymalizacja, pozycjonowaniem od blisko 15 lat. W trakcie tego okresu dobrze poznaliśmy regionalny rynek, dzięki czemu pomogliśmy wielu miejscowym biznesom poprawić widoczność ich stron www i w ten sposób dotrzeć do nowych odbiorców. Oferujemy wszechstronne usługi SEO, łączące w sobie link building, uaktualnienie treści, jak również optymalizację techniczną strony. Nad realizacją planu zgodnie z zaproponowanym harmonogramem działań czuwa osobisty opiekun, a za pomocą naszego autorskiego narzędzia SEO Extranet klient może przeglądać w dowolnej chwili rezultaty pozycjonowania.

Nasz adres:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]