Monitorowany parking przy lotnisku – udogodnienie dla turystów

Tutaj uzyskasz więcej informacji o Kraków lotnisko parking.

Największe atuty lotów samolotem, które sprawiły, iż tego typu transport zdobył ogromną popularność, to szybkość, wygoda oraz sposobność przybycia także w bardzo odległe zakątki świata. Podróż, której częścią jest lot samolotem, wiąże się jednak z drobnymi niedogodnościami, z których największą jest bez wątpienia problem dostania się do portu lotniczego – a mnóstwo podróżnych w tym celu musi wszak przebyć dziesiątki kilometrów. Tak sporą odległość najwygodniej jest pokonać prywatnym samochodem. Co jednak uczynić z nim w trakcie samego wyjazdu? Jak po jego zaparkowaniu trafić do portu lotniczego? Te i inne komplikacje związane z przyjazdem na lotnisko własnym samochodem rozwiąże znalezienie monitorowanego parkingu w sąsiedztwie lotniskaobsługującego międzynarodowe linie.

Parking przy lotnisku w Balicach – podróżuj spokojnie, twój pojazd jest w dobrych rękach

Podróżujący z portu lotniczego w krakowskich Balicach mogą śmiało rozplanować swój wyjazd tak, żeby do lotniska dojechać swoim autem. Na miejscu mogą pozostawić go na prywatnym parkingu położonego niedaleko od samego lotniska. Taki parking zapewnia kompleksową ochronę samochodu, dlatego też w trakcie podróży nie muszą rzecz jasna się o niego zamartwiać. Nad bezpieczeństwem samochodu czuwać będą stróże, a posiłkowe zabezpieczenie stanowi system monitoringu. Korzystanie z usług parkingu ułatwia możliwość telefonicznej rezerwacji, wobec tego nie musimy martwić się, że po dotarciu na parking nie znajdziemy miejsca zostawić pojazdu. Cały teren parkingu jest dodatkowo utwardzony, co jest nadzwyczaj istotne podczas silnych opadów śniegu czy też deszczu.

Parking w Krakowie – gwarancja wsparcia pracowników

Gdy wybierzemy usługi świadczone przez parking strzeżony przy lotnisku możemy spodziewać się także wielu ułatwień, dzięki którym podróż odbędzie się bez komplikacji. Najważniejszym z nich jest bez wątpienia możliwość skorzystania z przejazdu z parkingu do portu lotniczego, którego koszty zawarte są w cenie usługi parkowania. Prócz tego klienci mogą uzyskać wsparcie pracowników parkingu w nagłych sytuacjach, jak przykładowo rozładowanie akumulatora bądź ubytek powietrza w oponach.

Nasz adres:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]