Organizacja imprez firmowych – odpowiedni lokal i catering to podstawa

organizacja imprez firmowych

Imprezy firmowe to nie tylko zloty integracyjne i plenerowe pikniki dla pracowników i ich rodzin, mające na celu uformowanie głębszych więzi między zatrudnionym i zatrudniającym. Coraz częściej firmy organizują głośne eventy, m.in. po to, żeby uczcić zdobyte nagrody, a także różnorodne kursy, bankiety dla klientów biznesowych czy sympozja. Takie imprezy wymagają należytego przygotowania, tym bardziej jeżeli mają być wykorzystane później w celu promocji marki.

Gdzie wyprawić galę firmową?

Jeżeli nie posiadamy na terenie firmy pojemnych pomieszczeń, które nadają się do urządzenia w nich gali, warto sprawdzić propozycje najmu lokali, które zmieszczą wszystkich podejmowanych uczestników wydarzenia. Istotne jest, żeby miejsce, w którym urządzamy imprezę współgrało swoim stylem do klasy urządzanego wydarzenia. Prestiżowe gale dla akcjonariuszy spółki, w czasie których świętowane są jej sensacyjne osiągnięcia, nie mogą mieć miejsca w byle jakiej sali. Należy w takich sytuacjach urządzić event w unikatowym miejscu, które dodatkowo podkreśli prestiż wydarzenia. Natomiast jeśli na imprezę sproszeni będą goście nie rezydujący w bliskiej okolicy lokalu, należy zdecydować się na salę, zlokalizowaną w pobliżu bogatej bazy hoteli, do której można dojechać błyskawicznie.

Planowanie imprezy firmowej – zagwarantuj gościom najlepszą obsługę

Planując imprezę firmową nie wolno zlekceważyć tak ważkiego elementu, jak zagwarantowanie uczestnikom zimnych oraz gorących przekąsek i napojów. Świetnym rozwiązaniem będzie zlecenie tego obowiązku dobrej firmie trudniącej się cateringiem, która zatroszczy się nie tylko o przygotowanie i dowóz w wyznaczony punkt wyśmienitych dań dla gości, ale dodatkowo doradzi jakie potrawy wybrać do menu i zajmie się rozstawieniem stolików. W czasie ekskluzywnych gal wskazane jest także zagwarantowanie obecnym na sali należytej obsługi. Wypada zatem korzystać z pomocy firm cateringowych zatrudniających w swoim teamie kelnerów, którzy profesjonalnie będą serwować kolejne posiłki, a także wykwalifikowanych kucharzy, którzy przygotują nie tylko smakowite, lecz i zdumiewające wizualnie dania.

Nasz adres:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]