Parking przy lotnisku – bezpieczny postój na czas wakacji

Parking przy Balicach - zapoznaj się z kompletną ofertą.

Podróż samolotem jest popularnym sposobem transportu, wybieranym często zarówno przez biznesmenów, jak i turystów. Jednak zanim wejdziemy do samolotu, żeby rozpocząć podróż musimy w jakiś sposób dojechać na lotnisko. O ile zdamy się na publiczne środki transportu, nasze problemy w tej kwestii skończą się po dotarciu do lotniska. Wielu z nas jednak preferuje skorzystać z prywatnego auta, lecz to rodzi problem: gdzie go postawić na czas naszego wyjazdu?

Parking przy lotnisku – zostaw auto pod opieką

Oczywiście najprostszym rozwiązaniem jest poprosić znajomego lub członka rodziny o dowiezienie na lotnisko, a następnie o odbiór nas po powrocie. Nie każdy jednak ma sposobność zorganizować sobie taki transport, ponieważ wiele wylotów odbywa się nocą lub w godzinach roboczych. Na szczęście w niewielkiej odległości od wielu dużych lotnisk, na przykład w Balicach w pobliżu Krakowa, utworzyły się długoterminowe parkingi, na których niewielkim kosztem możemy zostawić samochód na dłuższy czas. Korzystanie z takich parkingów jest całkiem bezpieczne – nad naszym autem czuwa wyszkolona ochrona, , a zaparkowane tam auta podlegają ubezpieczeniu na czas postoju.

Transfer na lotnisko, pomoc techniczna, rezerwacja miejsca – co oferują długoterminowe parkingi przy lotnisku w Balicach?

Parkingi przy lotniskach zazwyczaj zapewniają również dodatkowe udogodnienia. Na przykład te mieszczące się w Balicach koło Krakowa zapewniają całodobowo swoim klientom transfer na lotnisko, więc dostaniemy się do portu lotniczego w trzy minuty i to wraz z walizkami. Kierowca parkingu zabierze nas z lotniska także po powrocie. Gdy w naszym aucie wyładuje się akumulator albo spadnie ciśnienie w kołach, będziemy mogli użyć kompresora, urządzeń rozruchowych lub poprosić o pomoc obsługę parkingu. A właściciele pojazdów elektrycznych znajdą tam dedykowaną stację do ładowania. Na parkingu przy lotnisku można też sprawdzić przed wylotem wagę bagażu podręcznego i zyskać pewność, że mieści się w dopuszczalnych limitach.

Nasz adres:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]