Profesjonalna opieka nad grobem

Na http://www.pong-malopolska.pl zlecisz sprzątanie grobów Kraków.

Oblicze pomników naszych krewnych jest świadectwem naszego szacunku. Nie zawsze jednak znajdujemy chwilę, by się nimi zająć – także, kiedy pomniki położone są w tym samym mieście, w którym żyjemy. Prawdziwe problemy stają się naszym udziałem natomiast, kiedy naszych bliskich pożegnaliśmy z dala od miejsca zamieszkania – w takich przypadkach na opiekę nad grobami na pewno nie znajdziemy czasu. Nie oznacza to na szczęście, że groby muszą pozostać zaniedbane – doskonałym rozwiązaniem będzie wtedy płatna opieka nad grobami. Na czym polega taka pomoc?

Czemu warto zdecydować się na opiekę nad grobami?

Na opisywaną pomoc stawiają nie tylko ludzie, którym brakuje czasu – wśród klientów działających w tym sektorze przedsiębiorstw nietrudno spotkać także osoby schorowane, które na sprzątanie grobów zmarłych bliskich zwyczajnie nie mogą sobie pozwolić. Firmy, których domeną jest opieka na grobami nierzadko proponują również inne usługi, czyli zakładanie siedzeń oraz doradztwo przy dopełnieniu przedłużenia opłaty oraz poprawienia liter.

Ile kosztuje opieka nad grobami?

Ceny, które trzeba zapłacić osobom opiekującym się nagrobkami naszych bliskich są bardzo zróżnicowane. Zależą w szczególności od zakresu pomocy – jeśli decydujemy się na jedynie pojedyncze sprzątanie, wydamy od 30 do 40 PLN. Gdy natomiast zależy nam, by firma czyściła nagrobek regularnie, powinniśmy pogodzić się z kosztem nawet 400 zł rocznie. Nie zapominajmy, że koszty uzależnione są także od gabarytów grobów, zaś najdroższe będzie czyszczenie familijnych grobowców.

Nasz adres:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]