Projektowanie stron internetowych – samemu czy w agencji?

Szukasz korzystnej oferty tworzenia i pozycjonowania stron internetowych? Dobrze trafiłeś! Zajrzyj na http://bit.ly/2eRtOzg.

Wygoda witryn www wynika w szczególności z ich projektów. Projektując strony www musimy nie tylko pamiętać o walorach wizualnych, ale także doświadczeniu klientów – jeżeli poruszanie się po serwisie przysporzy im trudności, od razu wejdą na inną stronę i wybiorą towary konkurencji. Aby zatem strona przyniosła nam spodziewane zyski, warto zadbać o to, by była prawidłowo zaplanowana. Jak jednak prezentuje się właściwie wykonana strona? Jak zadbać, by użytkownicy nie wyłączyli jej zbyt prędko?

Zasady projektowania stron internetowych

Główną regułą, którą powinniśmy kierować się projektując witryny internetowe jest odznaczenie najistotniejszych elementów serwisu – ściągną wówczas wzrok internauty oraz skłonią go do akcji. Prosto osiągnąć to możemy dzięki użyciu zdecydowanych odcieni, pamiętając jednak o tym, by kolory równoważyły się na ekranie. Ważne będzie także to, by najważniejsze części witryny osadzić na osi, po której porusza się wzrok użytkownika – to wynika z standardów od dawna stosowanych w sieci.

Komu powierzyć projektowanie stron internetowych?

Jak łatwo się domyślić, zaprojektowanie dobrej witryny internetowej nie będzie proste. W razie witryny firmowej nietrafionym pomysłem okaże się zatem samodzielne jej przygotowanie. Chcąc zyskać gwarancję, że strona będzie generować korzyści, warto powierzyć to fachowcom – zwłaszcza agencji specjalizującej się zarówno w projektowaniu witryn, jak i ich programowaniu, optymalizacji i promowaniu.

Nasz adres:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]