Prowadzisz stronę na WordPress? Aktualizację zleć profesjonaliście

Korzystna oferta WordPress aktualizacji.

WordPress, który powstał głównie jako platforma blogowa, ekspresowo stał się bardzo często stosowanym systemem zarządzania treścią. Ponieważ łatwo można opanować zasady posługiwania się nim, a zarazem jest całkiem szybki, korzysta się z niego obecnie do projektowania wielopłaszczyznowych stron oraz sklepów internetowych. Jednak ten CMS może być źródłem nieprzyjemnych sytuacji, w związku z tym ważną i pomocną usługą jest opieka techniczna nad stroną www.

Dlaczego warto powierzyć opiekę nad stroną www rzeczoznawcy?

Podstawą bezpieczeństwa strony jest bezspornie aktualizowanie jej do aktualnej edycji systemu zarządzania treścią. Częstokroć jednakże firmy po postawieniu strony zapominają o regularnej instalacji najnowszych edycji CMS-a czy aktualizacji używanych dodatków, przez co wystawiają stronę na infekcję przez wirusy lub ataki hakerskie. Poza tym, mimo iż WordPress jest stosunkowo prostym systemem zarządzania treścią, jego aktualizacja może skutkować niezamierzonymi problemami z należytym funkcjonowaniem strony lub sklepu. Z tej przyczyny istotne jest, by czynność tę realizował zawsze ktoś wtajemniczony w niuanse WordPressa, a jeśli nie mamy w przedsiębiorstwie działu technicznego, warto polecić opiekę techniczną nad stroną ekspertowi.

Aktualizacja WordPressa – usługa dla przedsiębiorstw oraz blogerów

Usługa aktualizacji WordPressa to oferta kierowana zwłaszcza do użytkowników biznesowych, tak małych jak i większych przedsiębiorstw, którym zależy na poprawnym i ciągłym działaniu ich strony oraz ochronie jej baz danych i zasobów. Usługa ta potrzebna jest również freelancerom oraz blogerom utrzymującym własne strony www. W podstawowym dostępnym pakiecie znajduje się pomoc w sporządzeniu kopii zapasowych, wykonanie aktualizacji CMS-a i usuwanie skutków działania wirusów. W ofercie pakietów rozszerzonych dostępne są również wszelkiego rodzaju monitoringi (przykładowo logowań użytkowników, zmian wtyczek oraz zmian zawartości).

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]