Przekąski cateringowe – mały, wygodny poczęstunek dla gości

catering kanapkowy,  catering przekąski

Organizacja nawet ogromnego przyjęcia nie jest problematyczna, gdy posiadamy mnóstwo czasu na zakupy niezbędnych produktów, a także późniejsze samodzielne preparacja z nich pysznych przekąsek dla uczestników zabawy. Wprawdzie nie wszyscy mają taką możliwość, lecz nie oznacza to od razu, że powinno się porzucić zamiar uczczenia znaczącego wydarzenia. W takiej sytuacji można poszukać usług cateringu kanapkowego.

Catering kanapkowy – umożliw gościom prowadzić luźną rozmowę

Finger food catering, a po polsku catering kanapkowy, to usługa adresowana z reguły do firm, ale korzystają z niej regularnie również osoby prywatne i różnorodne instytucje urządzające prestiżowe spotkania. Polega ona na dostarczenie na uroczystość posiłków z gatunku finger food, to znaczy niedużych przekąsek, które da się zjeść na stojąco i nie korzystając ze sztućców. Przy klasycznym cateringu finger food nie ma potrzeby korzystać talerzyka – to danie na “raz”. Finger food to najczęściej roladki, tartoletki owocowe oraz warzywne lub sandwicze. Ten wariant cateringu rewelacyjnie zdaje egzamin na uroczystościach, gdzie organizatorom zależy na kontakcie zaproszonych osób. Pozwala on na prowadzenie nieskrępowanych pogawędek i jednocześnie nie ogranicza kontaktu tylko do osób siedzących przy konkretnym stoliku.

Catering kanapkowy – tańszy niż wytworne menu

Zarówno klienci biznesowi, jak i indywidualni dostrzegą plusy, jakie niesie zlecenie przygotowania cateringu kanapkowego firmie zewnętrznej. Po pierwsze, dzięki niemu pozbywamy się problemu z ułożeniem stołów i stresu z planowaniem usadzenia gości eventu. Zimne i gorące napoje oraz dania ułożone są na wspólnym stole, do którego uczestnicy podchodzą, kiedy poczują taką potrzebę. Jest to ogromnie wygodne zwłaszcza w mniejszych salach, gdzie rozstawienie optymalnej liczby stołów byłoby problematyczne. Taki catering momentalnie powoduje też, iż event ma mniej poważny, bardziej wyluzowany nastrój. Warto zaakcentować, iż menu z poręcznych przekąsek jest zwykle tańsze aniżeli wykwintne kolacje, a przy tym zapewnia większą swobodę dostosowania ich do preferencji żywieniowych uczestników imprezy. Co najważniejsze, catering z przekąskami nie potrzebuje dostępu do sprzętu kuchennego, a to częstokroć bywało największą przeszkodą przy urządzaniu wydarzeń w siedzibach firm.

Nasz adres:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]