Przyjęcie ślubne w sali a może w pałacu?

Szukasz pełnej oferty lokalu na wesele w Krakowie? Znakomicie trafiłeś! Skieruj się na palacradziwillow.pl/oferta/wesela/.

Ślub i odbywające się po nim wesele to wydarzenie, o którym bliscy młodej pary oraz zaproszeni goście będę pamiętać przez wiele kolejnych miesięcy, a nieraz nawet lat. Jeżeli nowożeńcy zechcą wyprawić przyjęcie dla znacznej ilości gości, jednym z pierwszych wyzwań, z jakim będą musieli się zmierzyć, jest wybranie najlepszego domu weselnego, w którym uczestnicy spędzą ten niezwykły dzień w komfortowych warunkach.

Lokal na wesele – postaw na wszechstronną obsługę

Szukając sali na wesele para młoda powinna wziąć pod uwagę kilka bardzo istotnych czynników. Na wstępie musi znać liczbę uczestników zabawy, aby być pewnym, iż w zarezerwowanej sali weselnej bez problemu znajdzie się tyle przestrzeni dla każdego. Zaproszeni muszą mieć własne miejsce ich przy stoliku, ale ważne jest również, aby mieli możliwość zatańczenia. Prócz tego para młoda powinna zwrócić uwagę na to w jakiej odległości od miejsca zawarcia ślubu znajduje się dom weselny oraz czy dojazd do niego nie będzie utrudniony. Jeśli na wesele poproszeni są bliscy i znajomi z dalekich krańców Polski, powinno się poszukiwać sali weselnej, w okolicy której znajduje się duża sieć hoteli. Ostatnią kwestią jest sama organizacja wesela, czyli udekorowanie stołów, ułożenie menu i załatwienie zespołu muzycznego oraz obsługi kelnerskiej. Te zadania mogą przekroczyć możliwości pary młodej, stąd warto wybrać ofertę domów weselnych, które proponują asystę w zakresie całościowej organizacji zabawy weselnej.

Pałac Radziwiłłów w Balicach – sale weselne na 130 zaproszonych

Narzeczeni z południa Polski, zwłaszcza z okolic Krakowa, mogą zorganizować wesele w szalenie malowniczym miejscu, jakim jest historyczny Pałac Radziwiłłów położony w podkrakowskich Balicach. W jego wnętrzach przyjęcia ślubne wyprawiane są od setek lat, a każde z nich charakteryzuje się królewską oprawą. Pałac dysponuje czterema pomieszczeniami zdolnymi pomieścić ponad stu gości. Impreza może zostać zorganizowana też w plenerze przed Pałacem, a wówczas brać udział w nim zdoła bez problemu aż 350 zaproszonych. Atutem tego domu weselnego w Balicach jest to, że usytuowany jest raptem 12 km od Krakowa, który ma nader bogatą bazę noclegową. Przejazd orszaku ślubnego z kościoła do sali weselnej nie będzie zatem trwać dłużej niż 30-40 minut.

Nasz adres:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]