Sala na przyjęcie okolicznościowe – na co zwrócić uwagę?

Szukasz szczegółowych wiadomości o przyjęciach okolicznościowych w Krakowie? Idealnie trafiłeś! Skieruj się na palacradziwillow.pl/oferta/przyjecia-okolicznosciowe/.

Kiedy ktoś wspomina o urządzaniu dużej uroczystości rodzinnej, przeważnie naszym najszybszym skojarzeniem jest ceremonia ślubna z zabawą weselną. Niemniej jednak huczne przyjęcia okolicznościowe, na które niekiedy przyjeżdża grono bliskich z bliższej i dalszej rodziny, to również komunie święte, chrzciny czy „osiemnastki”. Gdy lista zaproszonych gości jest bardzo długa, zwykle nie mamy możliwości zaplanować przyjęcia oraz przygotować przekąsek dla uczestników we własnym domu. Wtedy najlepszym rozwiązaniem jest zamówienie pasującej do okazji sali.

Organizacja przyjęcia okolicznościowego – warto sięgnąć po pomoc firmy cateringowej

Każdy typ uroczystości wiąże się z odmiennymi potrzebami osób zaproszonych. W razie imprezy o bardzo rozrywkowym charakterze, jak np. imieniny lub osiemnastka, w której będą brać udział głównie dorośli, zaproszonym wypada zapewnić nie tylko miejsce, w którym spożyją bez pośpiechu posiłek, ale i salę do tańczenia. Natomiast zabawy, w których dużą grupę uczestników stanowią kilkulatki, a więc komunie bądź chrzty, warto urządzić w lokalu, który prócz użyczenia sali w środku obiektu oferuje dodatkowo przestrzeń w ogrodzie. Dzięki organizacji dzieciom możliwości zabawy w plenerze będziemy mieć gwarancję, że nie znużą się zbyt szybko świętowaniem i nie będą prosić rodziców o powrót do domu. Potrawy serwowane zaproszonym też powinny być dobrane do okazji. Planując takie wydarzenie najlepiej zatem sięgnąć po ofertę firmy cateringowej, która zatroszczy się o smakowite potrawy, bufet z przekąskami oraz ciepłe i zimne napoje.

Sala na przyjęcie w Małopolsce

Wyszukanie lokalu na urządzenie imprezy okolicznościowej w Małopolsce, zwłaszcza w dużych miejscowościach, jest dość proste, jednakże niewiele ofert może dorównać zabytkowemu Pałacowi Radziwiłłów, położonemu w podkrakowskich Balicach. Od wielu lat w iście królewskim stylu urządzane są tu komunie, chrzty i – oczywiście – zabawy weselne, które wszyscy goście będą wspominać przez lata. W Pałacu Radziwiłłów można wynająć jedną bądź kilka sal, w których bez przeszkód można zmieścić łącznie do stu trzydziestu osób. A jeśli impreza zostanie zaplanowana w plenerze, to na terenie zielonym przed Pałacem może bawić się blisko trzystu gości. Co najistotniejsze, obsługująca to miejsce firma cateringowa oferuje kompletną obsługę imprezy okolicznościowej, od rozłożenia oraz przystrojenia stołów, poprzez dostarczenia menu, aż po wykwalifikowaną kadrę szefów kuchni i kelnerów.

Nasz adres:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]