Tworzenie sklepów internetowych WooCommerce zlecić profesjonalistom

Chcesz zamówić wdrożenia WooCommerce? Zajrzyj tutaj.

Posiadasz firmę i chcesz rozszerzyć jej działania o sklep online? Jeżeli dysponujesz już stroną na WordPressie, ale także jeżeli nie masz żadnej strony www i zaczynasz od zera, sklep na wtyczce WooCommerce jest wspaniałym wyjściem.

Czemu zaleca się utworzyć sklep internetowy WooCommerce?

Z uwagi na to, jak ogromnym powodzeniem mogą pochwalić się strony projektowane z zastosowaniem WordPressa, łatwo wywnioskować, iż natychmiast opracowano wtyczkę dającą możliwość na uruchomienie sklepu e-commerce na tym CMS-ie. WooCommerce, bowiem taka nazwę dano owej wtyczce, ma sporo atutów. Podobnie jak stronę na WordPressie, sklep WooCommerce można ekspresowo spersonalizować z wykorzystując płatne bądź darmowe motywy, a jego obsługa jest prosta. Sklep WooCommerce jest także przyjazny do optymalizacji pod różne wyszukiwarki, co sprawia, że jest większa szansa na osiągnięcie pozycji w Top3 w wynikach organicznych, a tym samym szybciej dać się znaleźć szerszemu kręgowi nabywców. Na skutek użycia odpowiednich wtyczek poszerza się także ergonomia sklepu. Bez trudu można w nim założyć płatności on-line i umożliwić klientom wykonanie przelewów za zamówienie między innymi przez DotPay.pl bądź PayU.pl. WooCommerce pozwala również na ewaluacjędanych sprzedaży (przygotowanie różnego typu statystyk) i integrację z systemami przedsiębiorstw kurierskich.

Tworzenie sklepu WooCommerce zleć specjaliście

Tworzenie sklepu WooCommerce rekomendujemy zlecić specjalistom, którzy nie tylko dopasują dowolny szablon do konkretnych zaleceń klienta, ale także zatroszczą się o wykorzystanie tylko wypróbowanych, niezbędnych wtyczek, bezpieczeństwo sklepu i właściwą semantykę jego kodu. W ramach sklepu WooCommerce profesjonaliści zbudują również blog, na którym łatwo można informować odbiorców o nowościach oraz promocjach albo publikować omówienia i poradniki dotyczące sprzedawanych produktów.

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]